A101 kapıda ödeme var mı ?

1 dk okuma süresi

A101 Kapıda ödeme var mı ? 5 Mayıs tarihinde pandemi koşullarının getirmiş olduğu zorunlu durumların ve insanların yakın mesafeden kaçınmaları neticesinde mağazalara gelen müşterilerin azalmasını analiz ederek internet ortamında online olarak sipariş verebilme koşullarını gelişmiş olmasını da fırsata çevirmeyi hedefleyen marketlerden biride A101 magazaları.

A101 Kapıda Uygulaması

Zamanımıza uygun olarak kendini geliştirmek isteyen A101 Magazaları online olarak alış veriş yapabilme imkanının yanı sıra kullanıcılarına direk olarak ulaşabilmek ve müşteri sayısını arttırabilmek için internet ortamından online şekilde sipariş verebilmek ve kullanıcıların nerede olurlarsa olsunlar bir tıkla ulaşabilecekleri marketi, bir telefon uygulaması ile A101 cep telefonlarına getirdi. online olarak yayın hayatına başlayan A101 mağazaları eve teslimat hizmetine başladığını, bu kapsamda A101 Kapıda adlı bir uygulamayı yayına aldığını duyurdu.

A101 kapıda ödeme var mı ?

A101 Kapıda uygulamasını incelediğimiz zaman sadece kart ile alış veriş yapılabildiğini kapıda ödeme seçeneğinin olmadığını A101 kendi sitesinde duyurdu.

A101 kapıda uygulaması ve internet sitesinden yapılan alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

A101 Kapıda uygulamasına yapılacak olan güncellemeler ile ileride kapıda ödeme imkanının gelip gelmeyeceğini herkes gibi bizlerde merak ediyoruz.

ilgili yazı Sanal Market orijinal içeriğidir. Kaynak gösterilmeden yayımlanmamalıdır.

Etiketler:, , ,
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x