A101 Kurbanlık Fiyatları

1 dk okuma süresi

A101 Kurbanlık Fiyatları

İslam dünyasını yakından ilgilendiren ve ülkemizde de yerine getirilen kurban bayramı için bir yazı hazırladık. A101 kurbanlık fiyatları adlı yazımız ile hisse fiyatları, büyükbaş, küçükbaş fiyatı, a101 kurbanlık fiyatları 2021 gibi başlıklalra değineceğiz. Bu yıl pandemi sebebi ile önlem ve tedbirlerin arttığı, hijyenimize daha dikkat edilmesi gerektiği bir dönemi yaşayacağız. Toplu alanlarda olmak, kurbanlık gibi işlemler esnasında beklemek istemiyorsanız a101’in resmi web sayfasından online olarak kurbanlık alabilirsiniz. İşte o detaylar..

Web sayfasına girdikten sonra sepetinize karar verdiğiniz hisseli veya küçükbaş kurbanlığı ekliyorsunuz. Alıcı gibi bir takım ön bilgi isteniyor bunları dolduruyorsunuz. Devamında ise vekalet bilgisi tanımlıyorsunuz. Üçüncü adımda ise almak istediğiniz mağazayı seçiniz. Ödemenizi debit ve kredi kartıyla tek çekim ya da İş Bankası Maximum, Yapı Kredi World, Garanti Bonus kredi kartlarıyla 9 taksit ve vade farksız 4 taksitli olarak yapabilirsiniz. Siparişinizle ilgili bilgilendirme maili gönderilecektir. Yoğunluk ve diğer teslimat aşamalarına göre  Kurban Bayramı’ nın 3. veya 4. gününden itibaren seçtiğiniz mağazadan alabilirsiniz. (Kaynak : https://www.a101.com.tr/)

A101 Kurbanlık Fiyatları

Merak edilenler – sorular
– Hisseler 7 kişiliktir. 7/1 oranı uygulanır.
– Kesim ücreti yoktur.
– Yerli besi mi? Evet.
– Kesim yerleri Bursa, Aydın, Düzce, Adana, Kırklareli, İzmir, Balıkesir, Afyonkarahisar ve Aksaray’dır.
– Eve teslimat yoktur. Mağazaya gelerek fatura ibrazı ile teslim alabilirsiniz.

A101 Kurbanlık Fiyat 2021

Ülkemizde çok tüketilen ürünlerden olan A101 Kurbanlık  da zamlardan nasibini aldı. Peki Güncel Zamlı A101 Kurbanlık Fiyatları 2021 yılında nasıl olacak ? Yazımızda güncel A101 Kurbanlık fiyat yer almaktadır. A101 Kurbanlık fiyat 2021 yılında güncel olarak A101 mağazalarından bilgi ile alınmıştır.

Karaman Koç Fiyatı : 1.400,00 TL / Kurbanlık Büyük Baş 1/7 Hisse Fiyatı : 1.700,00 TL

İlgili yazılar sizlere daha iyi bilgi verebilmek amacı ile hazırlanmıştır.  Sanal Market  sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

Etiketler:, , , , , ,
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız