A101 Sanal market üzerinden sipariş almaya başladı.

2 dk okuma süresi

A101 Sanal market üzerinden sipariş almaya başladı.

Günümüz teknolojisi ve pandeminin getirdiği nedenler ile online alışveriş hizmetlerinin ön plana çıktığı bir dönemde A101 marketleri teknolojiye ve pandemi koşullarına ayak uydurabilmek için online alışveriş sistemini devreye alarak A101 kapıda uygulamasını tüm Türkiye’nin kullanımına sundu.


Türkiyenin en yaygın marketlerinden biri olan A101 internet üzerinden alış veriş yapma imkanı sunan programını google play ve apple story üzerinden kullanıcılarının hizmetine sundu.


A101 kapıda uygulaması ile markete gitmeden internet üzerinden eve sipariş hizmeti vermeye başadı.


A101 kapıda uygulamasını kullanarak vermiş olduğunuz siparişler kısa sürede kapınıza gelmektedir.


A101 kapıda uygulamasını kullanarak vermiş olduğunuz siparişlerin teslimat zamanları sizin tarafınızdan belirlenmektedir.


A101 kapıda uygulamasını kullanarak vermiş olduğunuz siparişler size en yakın dağıtım noktası üzerinden sizin belirttiğiniz zaman içerisinde evinize teslim edilebilmektedir.


A101 kapıda uygulaması ile işyerinizden zaman ayarlı olarak vermiş olduğunuz siparişler siz eve gelmeden teslim edilmemekte , bu durum zaman kazanımı açısından büyük kolaylık sağlamaktadır.


A101 kapıda uygulamasını kullanarak sipariş verebilmek için üye olmak gerekmektedir. Üyelik almak çok fazla zaman almamaktadır. üyelik sırasında dikkat edilmesi gereken konuların başında ödeme sistemi gelmektedir.


A101 kapıda uygulaması ile neler sipariş edebilirsiniz. a101 magazalarında bulunan ve online olarak kullandığınız uygulama üzerindeki bütün ürünleri sipariş edebilirsiniz .


A101 kapıda uygulaması ile sadece kredi kartı ile alış veriş yapılabilmektedir. eft havale yada kapıda ödeme gibi seçenekler şuan için bulunmamaktadır.


A101 kapıda uygulaması ile yaptıgınız alış verişlerde 5.50 tl tutarında taşıma bedeli eklenmektedir. 200 TL ve üzerinde yapmış olduğunuz alış verişlerde taşıma bedeli alınmamaktadır.


A101 kapıda uygulaması ile vermiş olduğunuz ürünlerin paketlenmesinde kullanılan poşet lerin bedelleri almış olduğunuz ürünlerin toplamına eklenmektedir. Siparişinizdeki her 50 liralık tutar için 1 adet poşet eklenmektedir.
A101 kapıda uygulaması ile sipariş verebileceğiniz saatler ve günler aşağıdaki şekildedir.

Haftanın hergünü 10 ile 22 arası sipariş verilebilmektedir.


saat 10:00 da vermiş olduğunuz siparişler saat belirtmediniz takdirde en geç 12:00 a kadar teslim edilmektedir.
saat 12:00 da vermiş olduğunuz siparişler saat belirtmediniz takdirde en geç 14:00 a kadar teslim edilmektedir.
saat 14:00 da vermiş olduğunuz siparişler saat belirtmediniz takdirde en geç 16:30 a kadar teslim edilmektedir.
saat 16:30 da vermiş olduğunuz siparişler saat belirtmediniz takdirde en geç 20:00 a kadar teslim edilmektedir.
saat 20:00 da vermiş olduğunuz siparişler saat belirtmediniz takdirde en geç 22:00 a kadar teslim edilmektedir.

İlgili İçerik Smmdunya.com‘a aittir.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x