Airbnb Apk İndir

21.44.3

Airbnb, dünyayı keşfetmek isteyen misafirlerle ev sahiplerini bir araya getirir.
HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 1,194,081
Sürüm
21.44.3
Actualización
10.11.2021
Gereksinimler
7.0 ve sonrası
Boyut
144M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Airbnb’deki milyonlarca ev sahibi, büyüleyici bir dünyanın kapılarını açıyor.

Misafirler, her kaçamağa uygun mükemmel konaklamalar bulabilir ve seyahat sırasında ya da çevrim içi olarak yeni deneyimler keşfedebilir. Ev sahipleri boş mekânlarını paylaşabilir, ev sahipliği için destek alabilir ve misafirlere unutulmaz anlar sunarken para kazanabilir.

MÜKEMMEL KONAKLAMAYI BULUN
Yakında veya uzakta, dünyanın pek çok ülkesindeki benzersiz konaklamalar arasından seçim yapın. Göl kenarında bir kulübeden, gözden uzak bir sahil evine veya şehrin kalbinde bir apartman dairesine kadar her şeyi bulabilirsiniz. Yaşamak, çalışmak veya sadece dinlenmek isteyeceğiniz yerlere göz atıp doğrudan uygulamada rezerve edin veya sonraki bir seyahatiniz için favorilere ekleyin.

YAPILACAK ŞEYLERİ KEŞFEDİN
Seyahat ederken (ya da şehrinizdeki) benzersiz Airbnb deneyimlerini bulun. Heyecan verici ve eğitici rehberli turlara ya da lezzet dolu mutfak ve tadım deneyimlerine katılın. Ev sahipleri size dünyalarını açmayı bekliyor. Gideceğiniz yere göre Airbnb deneyimlerini inceleyip rezerve edin ya da favorilerinize ekleyerek seyahat arkadaşlarınızla paylaşın.

EVİNİZDEN ÇIKMADAN YENİ BİR DENEYİM YAŞAYIN
Çevrim içi deneyimler, benzersiz ev sahipleri yönetiminde etkinliklerle evinizin konforunda dünyayı keşfetmenizi sağlar. Kendi başınıza yeni şeyler öğrenin, özel bir grup rezervasyonu yaparak sevdiklerinizi bir araya getirin veya evinizden çıkmadan dünyayı dolaşıp yeni insanlar tanıyın. Airbnb uygulamasıyla her yaşa veya ilgi alanına göre çevrim içi etkinlikler bulun, rezerve edin, favorilere ekleyin veya paylaşın.

YEREL EV SAHİPLERİYLE BAĞLANTI KURUN
Nerede olursanız olun kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. Airbnb uygulaması, misafirlerin ev sahipleriyle iletişimi sürdürmesine, rezervasyon hakkında güncel bilgi edinmelerine ve yalnızca uzman ev sahiplerinin sunabileceği yerel bilgilerle en iyi seyahat deneyimini yaşamalarına olanak tanır.

EV SAHİBİ OLARAK DÜNYANIZI PAYLAŞIN
Yeni insanlar tanımaya hazır milyonlarca kişiye katılarak kendi dünyanızı paylaşın. Ev sahipliğiyle dünyanızı başkalarına açarken kendiniz için ek gelir elde edin. Airbnb uygulamasında yerinizi kaydedin ve Airbnb ekibinin sağlayacağı kişiselleştirilmiş ipuçları ve analizlerle kaydınızı hep daha iyiye götürün.

READ  Tatilsepeti: Otel, Tur & Uçak Apk İndir

EN GÜZEL ANLAR, EV SAHİPLERİ SAYESİNDE MÜMKÜN
Sevdiklerinizle günlük hayatın koşuşturmacasından uzaklaşın. Yıllardır ilginizi çeken bir kültür hakkında yeni şeyler öğrenin. Ortak bir hobi sayesinde eski dostlarla zaman geçirin veya yeni arkadaşlar edinin. Airbnb uygulaması, ev sahiplerinin mümkün kıldığı büyülü anlarla dolu bir dünyanın kapılarını açar.

Misafirler Airbnb uygulamasıyla şunları yapabilir:
• Tek başınıza, ailenizle veya iş için çıkacağınız seyahatlerde kiralık tatil yeri ve deneyim rezervasyonu yapın.
• Son dakika veya uzun süreli konaklamalar arayın.
• Beğendiğiniz konaklama, etkinlik ve yerleri favorilere ekleyin ve tatil planınıza arkadaşlarınızı veya ailenizi davet edin.
• Seyahat planınıza deneyim ve etkinlik ekleyin.
• Ev sahibinize mesaj göndererek yol tarifi, yardım ve yararlı ipuçları alın.

Ev sahipleri Airbnb uygulamasıyla şunları yapabilir:
• Kiralık tatil yeri platformunda mekânınızı paylaşın veya şehrinizi harika kılan şeyleri tanıtabileceğiniz deneyimler sunun.
• Kaydınızı ve takviminizin uygunluk durumunu güncelleyin.
• Bir ev sahibi rehberi hazırlayarak semtinizi özel kılan şeyleri paylaşın.
• Misafirlerle mesajlaşarak rezervasyonlarını yönetin.

Yenilikler

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Airbnb

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın