Bim 2 Temmuz 2021 Aktüel Kataloğu

4 dk okuma süresi

Bim 2 Temmuz 2021 aktüel kataloğuna ait detayların resmi internet sitesinde yayınlanmasının ardından yeni Bim aktüel ürünleri gün yüzüne çıkmış oldu. Peki 2 Temmuz 2021 Bim kataloğunda neler var? 2 Temmuz 2021 Cuma günü Bim market müşterilerini hangi kampanyalı ürünler karşılayacak? Bim 2 Temmuz Aldın Aldın kataloğuna göre reyonlardaki yerlerini alacak olan aktüel ürünler neler? İşte bu soruların cevabı:

Bim 2 Temmuz 2021 Aktüel Kataloğu

Bim 2 Temmuz 2021 Bim Aktüel Kataloğu ile talep ve ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak ürünleri reyonlarında sizlerin tercihine sunacak olan Bim Market kampanyaları ile dikkatleri fazlasıyla çekiyor. İşte Kalite ve İçeriği ile muhteşem ürünleri toptan fiyatlarla ve Bim Kampanya avantajları ile Bim Aktüel Kataloğu listesinde 2 Temmuz 2021 Cuma gününden itibaren geçerli fırsat ürünleri ilk sayfasında; 

 • KUMTEL markası ile 2 yıl garantili 10 iş gününde ücretsiz teslimat ve kurulum avantajı ile Cam Davlumbaz-Cam Ankastre Ocak- Cam Ankastre Fırından oluşan Kumtel Beyaz Cam Ankastre Set 1,799 TL. 
 • RELAX markası ile 2 Litre hacimli yerli üretim olan Çelik Termos 79,90 TL. 
 • SCHWARTZ markası ile 2 yıl garantili olarak satışa sunulacak olan Otomatik Kahve ve Baharat Öğütücü 129 TL.
 • Schwartz Kahve Süt ve Ayran Köpürtücü 29,90 TL. 
 • FAKİR markası ile paslanmaz çelik bıçaklara sahip olan 2 yıl garantili Fakir El Blenderi 129 TL.
 • Keysmart markası ile paslanmaz çelik gövde yapısı 1500 watt Çelik Çay Makinesi 299 TL.  indirimli fiyatları ile Bim Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan dikkatlerinizden kaçmayacak fırsat ürünlerini Bim Kampanya avantajı kapsamında kredi karına peşin fiyatına taksit imkanı ile alabileceksiniz. 

Bim 2 Temmuz Cuma Bim’de başka neler var? İşte; 

 • TEFAL markası ile 3 yıl garantili seramik tabanlı Tefal Buharlı Ütü 379 TL.
 • Fakir Şarjlı El Süpürgesi 249 TL.
 •  CORBY DRONES CX014 Drone 279 TL.
 •  ROOKİE 2 yıl garantili Işıklı Scooter 134 TL.
 • Fonksiyonel özellikleri ile göz dikkat çeken 2 yıl garantili Akıllı Saat 99,90 TL.
 • KİWİ Dönen Başlıklı Diş Fırçası 59,90 TL. 
 • Tefal Manuel Rondo 99,90 TL. lik kampanyalı fiyatları ve Bim Aktüel Ürünleri kampanya avantajları ile 9 Temmuz 2021 Cuma gününe kadar siz müşterilerin tercihine sunulacak olan 2 Temmuz 2021 Bim Kataloğu listesindeki fırsat ürünleri diyebiliriz.

Kumtel ne malı?

Kumtel Dayanıklı Tüketim A.Ş, Türkiye merkezli bir beyaz eşya üreticisidir. Şirket, 1972 yılında Mustafa Köseoğlu tarafından kurulmuştur. Şirketin merkezi ve fabrikası Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde bulunan Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde yer almaktadır. Kumtel Türk malıdır.

Kumtel markası bildiğiniz gibi yerli üretim, Kayseri organiza sanayide fabrikası bulunan ve elektrikli ev aletleri konusunda uzman bir firma. Ürünleri ortalama kaliteye sahip ve fiyatına göre kalitesi yüksek ürünler. Türkiye’nin her ilinde servis noktası olması büyük bir avantaj.

Tefal kime ait?

Tefal, dünyada yapışmaz tava tencere sektörünün kurucusudur. 1968 yılında SEB şirketi tarafından satın alınmıştır. Fransa merkezli Tefal, Türkiye’nin de içinde bulunduğu 120 ülkede faaliyet göstermektedir. Tefal Fransız malıdır.

Her zaman belirttiğimiz gibi yerli ve milli ürünleri tercih etmeye çalışalım. Ülke ekonomisine katkı sağlayalım.

Bu Cuma BİM’de İndirimde neler var ? Bu sorunun cevabı ; BİM 2 Temmuz 2021 Aktüel ürünler kataloğunu ilgili yazımızda bulabilirsiniz. En yeni ve en uygun ürünlerden oluşan BİM 2 Temmuz 2021 aktüel ürün kataloğu tüm detaylarıyla sayfamızda.

Bim Aktüel Temmuz 2021 kampanya döneminde içerisinde yer alan; Bim 2 Temmuz 2021 Aktüel Kataloğu  kampanyaları içerisinde görmek istediğiniz ürünlerle alakalı talep ve önerilerinizi yorum bölümünde yazabilirsiniz.

Değerli misafirlerimiz yayımlamış olduğumuz Bim Aktüel Katalog , A101 Aktüel Katalog , ŞOK Aktüel Katalog gibi konulardan herhangi bir çıkar veya kazanç elde edilmemektedir. ilgili yazılar siz değerli misafirlerimize bilgi amaçlı olarak hazırlanmaktadır. katalogların içerisindeki fiyatlarda değişiklik yapılması durumu oluşabilir bu sebeple mağazalara gittiğiniz zaman fiyatlarını teyit ediniz. (Kaynak:bim.com.tr).

Bim , A101 , ŞOK vb marketlere gittiğinizde aldığınız ürünlerin son kullanma tarihlerine muhakkak bakınız. Özellikle soğutucu bölümünde bulunan ürünleri alırken özenle tarihlerini kontrol ediniz.

Aldığınız ürünün ambalajının sağlam olup olmadığını, ambalajında herhangi bir açılma olup olmadığı kontrol ediniz.

Aldığınız ürüne muhakkak görsel olarak bakınız küflenme vb gibi bir durum olup olmadığına dikkat ediniz.

Alış veriş yaparken ihtiyacınız kadar olanı almaya özen gösteriniz. İhtiyacınız kadar olanı alıp ihtiyaç fazlasının çöpe atılmasını engelleyebilirsiniz.

Dünyada açlık sınırında olan özellikle Afrika ülkelerinde bir dilim ekmeğe muhtaç olan insanların olduğunu unutmayınız.

İlgili yazılar sizlere daha iyi bilgi verebilmek amacı ile hazırlanmıştır.  Sanal Market  sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

Etiketler:, , , , , , , , , , ,
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız