Bim Deterjan Fiyatları

4 dk okuma süresi

Bim Deterjan Fiyatları , Deterjanlar Petrol türevli kimyasal ürünlerden elde edilen ve temizleme işlemlerinde kullanılan ürünlere deterjan denir. Eskiler temizleme ve arındırma için kaynar su ve kalıp sabun kullanırken günümüzde bu yöntem deterjanlarla yapılmaktadır. Deterjanlar sıvı ve toz olarak ikiye ayrılır. Sıvı deterjanlar kullanım açısından daha konsantre oldukları ve yapısı gereği çamaşırlarda tortu bırakmazlar. Toz deterjanlar ise miktarı fazla kullanıldığında çamaşırlarda çözülemeyip nokta nokta tortu bırakabilirler.

Deterjanların tümü Petro kimya ürünlerinden elde edildiğinden fazla kullanımı ciltte alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Özellikle beyaz çamaşırlarda daha temiz olsun diye düşünülerek gereğinden fazla deterjan kullanmak sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. İçerik açısından daha masum deterjanlarda vardır. Örneğin Boron. Bor madeninden elde edilen doğal mineralli bir temzileyicidir. Diğer deterjanlara göre içeriğinde parfüm ve petrol türevleri olmayan bunun yerine sabun içeren güçlü formüle sahip nadir deterjan türlerindendir. Piyasada bir çok deterjan markası vardır ve bunlardan bir çoğu Bim marketlerde mevcuttur. Bim deterjan markaları, hem hesaplı fiyatı hem de kaliteli olmalarıyla çok fazla talep görmektedir. Piyasanın en iyileri ArielOmoBoronPeros, Bim’e özel üretilen Billmatik ve Artmatik deterjanları mevcuttur.

Bim mağazalarında bir çok deterjan markasına ulaşmak mümkündür. Bu sebeple Bim deterjan fiyatları 2021 sorgulamaları sık sık gündeme gelmektedir. Peros,Ariel,Bingo,Boron ve Alo gibi ünlü markalar dışında Bulut ismiyle uygun fiyatlı deterjanların da satışı gerçekleştirilmektedir. Diğer marketlerle fiyat karşılaştırması yapmak isteyen kişilerin en sık kullandığı yöntem internet üzerinden inceleme gerçekleştirmektir. Doğru ve güncel verilere ulaşmak ise bu durumda oldukça önemli bir hale gelmektedir. Web sayfamız üzerinden en yeni fiyat bilgilerine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Günümüzde alışveriş listesi hazırlayan kişilerin genelde ilk aklına gelen şeylerden biri temizlik malzemeleri olmaktadır. Markete ayrılmış olan bütçede en büyük bölümünü deterjan,yüzey temizleyici,çamaşır suyu,bulaşık makinesi tabletleri ve yumuşatıcılar oluşturmaktadır. Bu sebeple vatandaşlar indirim ve fiyat kıyaslamalarını yaparak kendileri için en uygun markete yönelmektedirler. Bim’de satılan deterjanlar ise hem ucuz hem de kaliteli olması nedeniyle rağbet görmektedir. Ayrıca bir çok farklı firmaya ait ürünlerin satışı yapıldığı karar vermekte zorlananlar için çeşitlilik sağlanmaktadır. Bim temizlik ürünleri fiyatları da bu bağlamda önemli bir hal kazanmaktadır.

Peros markalı çamaşır deterjanı alırken tereddütte kalabilirsiniz. Peros marka ürünleri kullanan kişilerin yorumları genelde olumlu olmaktadır bu yüzden gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Piyasadaki rakiplerine göre yeni sayılabilecek bu marka ile ekonomik bir alışveriş yapmanız mümkün olacaktır. diğer marka ürünleri almadan önce fiyat karşılaştırmasını muhakkak yapınız. Fiyat kıyaslamasında en çok merak edilen çamaşır deterjanlarından birisi de Boron markası olarak göze çarpmaktadır. Genelde 5 kilogram ve 10 kilogram ağırlıklarında satılan bu ürünler ile uzun bir kullanım sağlamak için belirtilen miktarlarda kullanmaya özel göstermelisiniz. 10 kiloluk olan Bingo deterjanı ile 67 kez yıkama yapılabildiği görülmüştür. Rinso’da bu oran 66 kullanıma denk gelmektedir. Bingo’nun 4.5 kilo versiyonunda ise belirtilen miktarlarda kullanım sağlanması halinde 30 kez yıkama yapmak mümkündür. 2021 senesiyle birlikte bim deterjan fiyatları 2021 versiyonunda değişiklik olup olmayacağıda merak edilmektedir. Site editörlerimiz sürekli olarak fiyat bilgilerini takip etmekte ve güncelleme gerçekleştirilmektedir. Sitemizde bulunan fiyatlar yazıldığı günkü güncel fiyatlardır.

Bin Deterjan Fiyatları
BİM Deterjan Fiyatları

Bim Deterjan Fiyatları ve Ürünleri

 • Bill Matik Renkli/Beyaz Toz Deterjan 1,5 KG – 10,75 TL
 • Ariel Toz Deterjan 1,5 KG – 14,95 TL
 • Omo Matik Konsantre Toz Deterjan 1,5 KG – 14,95 TL
 • Boron Toz Deterjan 4 KG – 27,50 TL
 • Omo Matik Active Fresh Beyaz Toz Deterjan 5,5 KG – 39,90 TL
 • Bill Matik Konsantre Renkli/Beyaz Toz Deterjan 5 KG – 23,95 TL
 • Art Matik Renkli/Beyaz Toz Deterjan 5 KG – 20,95 TL
 • Peros Matik Color Toz Deterjan 8 KG – 32,95 TL
 • Peros Matik Beyazlar Toz Deterjan 8 KG – 32,95 TL

Bim Sıvı Deterjan Fiyatları 2021

 • Persil Power Jel Sıvı Deterjan 2310 ML – 29,90 TL
 • Rinso Siyah Sıvı Deterjan 3000 ML – 22,75 TL
 • Rinso Renkli Sıvı Deterjan 3000 ML – 22,75 TL

Ürünleri alırken ambalajlarına dikkat etmeyi unutmayınız. Ambalajı yırtılmış ve patlamış olan bir ürün varsa o ürünü almaktan kaçınınız. Sitemizde belirtilen fiyatlar ile mağaza fiyatları arasında ufak oynamalar olabilir. aldığınız ürünün fiyatını kontrol etmeyi unutmayınız.

İlgili yazılar sizlere daha iyi bilgi verebilmek amacı ile hazırlanmıştır.  Sanal Market  sitemizi takip etmeyi unutmayınız. İnstagram dan bizi takip etmek isterseniz Market Haber tıklayıp takip edebilirsiniz.

Etiketler:, , , , , , , , , , ,
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız