Bloomberg HT Apk İndir

2.5.16

Ekonomi ve Finans Haberleri, Piyasalarda Son Durum
HEMEN İNDİR
3.0/5 Oylar: 1,250
Sürüm
2.5.16
Actualización
08.11.2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
22M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Bloomberg HT uygulamasıyla,televizyonu, radyosu ve haber sitesi ile yayın yapan Türkiye’nin tek ekonomi platformu Bloomberg Ht’nin yayınlarını canlı olarak dinleyebilir ve izleyebilirsiniz. Haberler seçeneği ile Bloomberg HT web sitesindeki haberlere, ekonomik verilere de hızlıca ulaşabilirsiniz. Soru ve yorumlarınızı Bloomberg HT’nin ekran yüzleriyle paylaşabilir, onların yaptıkları yorumları takip edebilirsiniz.
İÇERİK :
Haberler
Ekonomi, piyasa, siyaset ve jeopolitik tüm haber akışını eşzamanlı olarak alabilir, yatırım ve birikim kararlarınızı alırken doğru ve güvenilir habercilik anlayışı ile hazırlanmış içeriğe hem haberlerden, hem TV hem de radyo üzerinden erişebilirsiniz.

Piyasa Yorumları:
Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen piyasa yorumcularının ekonomi, finans ve gündeme dair yorumlarına hem haberlerden,hem TV hem de Radyo üzerinden ulaşabilirsiniz. Yatırım kararı alırken, tüm tarafların görüşlerini alabilir, adımlarınızı bu çerçevede değerlendirerek atabilirsiniz.

Video:
Bloomberg HT televizyonunun gün boyunca yaptığı yayınları, ağırladığı iş ve finans dünyasının önemli temsilcilerinin görüşlerini videolar aracılığıyla izleyebilirsiniz.

READ  Yüzde Hesaplama Apk İndir

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bloomberg HT

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın