Canlı Döviz – Borsa, Döviz , Dolar, Kripto Para Apk İndir

3

Canlı Döviz ve Finans Verileri Tek Uygulamada. Sınırsız Fiyat Alarmı ve Borsa
HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 14,028
Sürüm
3
Actualización
11.11.2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
6,8M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Tüm döviz kurlarını, borsa endeks ve borsa hisse senetlerini, tüm altın fiyatlarını, dünya borsa endekslerini, MSCI endekslerini ve tüm kripto para birimlerini CANLI veri ile izleyin, sınırsız sayıda fiyat alarmı kurun ve uygulama bildirimi, sms veya mail olarak tümünü ücretsiz olarak alın.

Borsa İstanbul yetkili dağıtıcısıyız. Canlı Borsa lisansı satın alarak, tüm borsa verilerini 15 dakika gecikme olmadan izleyebilirsiniz. Canlı borsa lisansı uygulamadan temin edilebilir.

Hiçbir üyelik gerekmeden, portföyünüzü oluşturun ve portföy kar-zarar durumunuzu, portföy değerinizi anlık izleyin. Canlı Döviz ile anlık olarak dolar, euro, gram altın, sterlin, japon yeni, euro/dolar paritesini takip edebilir, tüm bu kurlar ve paritelerin 3 yıla uzanan geçmiş verilerini veya canlı verilerini grafik üzerinden takip edebilirsiniz.

Tüm Borsa İstanbul endeks verileri ve canlı borsa hisse senedi verileri: İstediğiniz borsa endeks verisini veya hisse senedini izleme listenize ekleyebilir, veya tüm borsa hisse senetlerinin detaylarını hisse detay sayfasından inceleyebilirsiniz. Borsa endeks ve hisse senetlerinin grafiklerini istediğiniz şekilde çizebilirsiniz. Canlı Borsa lisansı satın alarak, borsa istanbul verilerini 15 dakika gecikme olmadan izleyebilirsiniz.

10.000’den fazla kripto para birimini anlık takip edin, grafiklerini çizin. Kripto para birimlerini portföyünüze ekleyip değerlerini canlı takip edin.

Dünya endekslerini (Nasdaq, Dow Jones vb), MSCI endekslerini kolayca takip edin.

Fiyat alarmı özelliği ile dolar , euro , altın ve diğer tüm kurlar için fiyat alarmı ekleyebilir ve fiyat alarmı gerçekleştiğinde 7/24 ve anında bildirim ile haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca tüm canlı borsa endeksleri ve hisse senetlerine sınırsız sayıda fiyat alarmı kurabilirsiniz.

Tüm veriler anlık olarak yenilenmekte ve gün içindeki değişimlerinin yanı sıra, grafik yardımı ile belli zaman aralıklarında döviz değişimlerini sizlere sunmaktadır.

READ  Ziraat Mobil Apk İndir

-Uygulamamızda aktif bazı kurlar

Dolar / TL
Euro / TL
İngiliz Sterlini / TL
TL / Japon Yeni
Gram Altın Fiyatları
Çeyrek Altın
Yarım Altın
Cumhuriyet Altın
BIST 100
Borsa Sembolleri

ve 12.000+ sembol daha.. Hepsi Canlı ve Anlık.

-Dolar , Euro , Altın ve diğer tüm kurlar saniyelik değişimler ile %100 anlık ve canlı olarak iletilmektedir.

-Borsa hisse senetleri ve borsa endeks verileri tercihinize göre canlı veya 15 dakika gecikmeli iletilmektedir. Canlı borsa verileri için lisans almanız yeterlidir

-Hızlı değişiklik gösteren dolar, euro ve tüm döviz kurlarını herhangi bir gecikme olmadan, canlı olarak takip edebilirsiniz. Fiyat alarmı özelliği, hiçbir fiyat hareketini kaçırmamanız için mükemmel bir özelliktir ve kullanımı tamamen ücretsizdir.

Yenilikler

Artık portföyünüzün değişimini grafiksel olarak takip edebileceksiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Canlı Döviz

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın