Canlı Döviz Takip Anlık Altın Fiyatları Apk İndir

30

Altın, dolar, euro, döviz ve hisse senetlerini canlı takip ve anlık güncel bilgi
HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 337
Sürüm
30
Actualización
06.02.2020
Gereksinimler
4.0.3 ve sonrası
Boyut
7,6M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Döviz kurları uygulamamız özenle ve sade bir şekilde son kullanıcıya ulaştırılmaktadır. , Canlı Borsa Takip, Döviz Çevirici, Altın fiyatları, Döviz Alarm, Döviz Widget vb daha fazla özellikle ile son kullanıcıların günlük hayatı kolayaştırmakta ve finansal yönden yol göstermektedr.

mobil uygulama ile döviz ve altın fiyatlarını canlı güncel takip ederek anlık finansal bilgilerden yararlanabilir ve portföyünzü düzgün bir şekilde düzenleme fırsatı bulabilirsiniz.

“Anlık Dolar-Euro Kurları ve Altın Fiyatları“ uygulaması ile Serbest piyasa döviz kurları, TCMB döviz kurları, Döviz hesaplama, Dolar Euro Kuru, Altın fiyatları, Borsa ve Hisse senedi bilgilerini anlık olarak telefonunuzun ekranından takip edebilir. Döviz çevirici, Altın hesaplama, Widget Döviz, Alarm Döviz, Portföy (Döviz kar zarar) özellikleri ile döviz takip işlemlerinizi hızlı bir şekilde ve kolaylıkla uygulamayı sağlayabilirsiniz.

Güncel ve anlık bir şekilde döviz kuru- altın fiyatlarının takibini sağlayabilir veya canlı borsa takibi yaparak, Döviz
çevirici özelliği ile Dolar TL Çeviri gibi toplamda 80’den fazla para birimi arasında çeviri yapabilirsiniz.

Döviz, altın, canlı borsa ekranlarına tek uygulama ekranından rahatlıkla ulaşabilirsiniz. “Döviz Kurları & Altın Fiyatları“ uygulamamız tüm bu bilgileri tek seferde sunması ve kullanım kolaylığı ile benzer uygulamalaran ayrılmaktadır.

** Canlı DÖVİZ UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ **

Döviz Kurları, TCMB Merkez Bankası Döviz Kurları, Serbest Piyasa Döviz Kurları, Halkbank, Garanti, Akbank, Finansbank, Vakıfbank ve diğer bankaların döviz kuru verilerine kolaylıkla ulaşıp anlık olarak takibini yapmanızı sağlamaktadır.

Altın :Serbest piyasa altın fiyatlarını, Altın Fiyatları, Canlı Güncel, çeyrek altın fiyatları, tam altın fiyatları, gram altın fiyatları, cumhuriyet altını fiyarı, reşat altını gibi altın fiyatlarını canlı güncel olarak anlık olarak takibini sağlayabilirsiniz. İncelemek istediğiniz altının üzerine tıklayıp detaylarını ve 4 ila5 günlük altın fiyatlarını gözlemleyebilirsiniz.

READ  Canlı Döviz ve Altın - Dolar Takip - Döviz Takip Apk İndir

Borsa Endeksleri : Günlük olarak canlı borsa endekslerine ve endekslere ait olan detayları uygulama üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Hisse Senetleri : Piyasalarda işlem görmekte olan hisse senetlerine anlık ve canlı olarak ulaşabilir ve hisse
senetlerine ait detaylı bilgilere; karlara, sermeya, öz sermaye, en iyi alış fiyatlarına, satış fiyatları gibi pek çok detaya ulaşabilirsiniz.

Döviz Çevirici : Döviz çevirici özelliği ile 80 farklı para birimi arasında çeviriler yapabilirsiniz. Dolar TL Çeviri, TL Euro Çeviri gibi çeşitli seçenekleri kullanabilirsiniz.

Altın Hesaplama: Güncel canlı altın fiyatları ile miktar belirterek alış ve satış fiyatlarını kolaylıkla
hesaplayabilirsiniz.

Yatırımlarım (Döviz , Altın Kar Zarar Takip): Döviz takip kategorilerinden kazncınızda bulunan döviz ve altın miktarlarını ekleyerek belirli bir süre sonra ne kadar kar veya zarar ettiğinizi görüp yatırımlarınıza rahatlıkla yön verebilirsiniz.

Widget : Telefonunuzun ekranına döviz altın widgeti ekleyerek, Döviz ve Altın fiyatlarını güncel ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

Alarm : İstediğiniz döviz kuru veya altın fiyatlarına alarm ekleyerek istediğiniz değere ulaştığı
zamanda bildirim olarak haberdar olabilirsiniz. Kurduğunuz Alarmları silmek için üzerine basılı tutmanız yeterli.

Uygulama hangi sorularıma cevap veriyor?

Döviz kurları son durumu, Dolar kaç tl, Euro kaç tl, Çeyrek altın ne kadar, Yarım altın fiyatı vb.

Geliştirici:
Deniz Güren

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Canlı Döviz Takip

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın