Cumhuriyet Gazetesi Apk İndir

3.3.2

Cumhuriyet uygulaması ile anlık tüm haberler cebinizde!
HEMEN İNDİR
3.8/5 Oylar: 2,728
Sürüm
3.3.2
Actualización
05.10.2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
13M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

www.cumhuriyet.com.tr uygulaması Türkiye ve dünya gündemine dair kesintisiz yayın yapar. Cumhuriyet Gazetesi’nin özel haberleri ve seçkin yazarlarının yazılarını internet ortamında okurla buluşturur. Gündeme dair anlık tüm gelişmeleri aktarır. İçerikleri metinler, fotoğraflar, videolar ve seslerden oluşur. Ücretsizdir. Haberleri, Türkiye, Dünya, Ekonomi, Kültür Sanat, Spor, Yaşam, Bilim Teknoloji gibi kategoriler içinde toplanır. Cumhuriyet Gazetesi’nin Türkiye gündemine ve siyasetine dair çok önemli yorum, analiz ve tespitler barındıran cesur yazarlarının yazılarına www.cumhuriyet.com.tr uygulaması üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

YAYIN İLKESİ

Cumhuriyet Gazetesi, “amacını toplum yaşamına katıldığı 7 Mayıs 1924’te yayınladığı ilk sayısında kurucusu Yunus Nadi’nin kalemiyle belirlemiştir. Cumhuriyet, ne hükümet ne de parti gazetesidir. Cumhuriyet yalnız Cumhuriyet’in, bilimsel ve yaygın anlatımıyla demokrasinin savunucusudur. Cumhuriyet, demokrasi fikir ve esaslarını yıkmaya çalışan her kuvvete karşı mücadele edecektir. Ülkemizde her anlamıyla gerçek bir demokrasi kurulması için bütün varlığı ile çalışacaktır. Cumhuriyet Atatürk devrim ve ilkelerinin açtığı “aydınlanma” yolunda, aklın bağnazlıktan, bilimin dinden bağımsızlaşması, Laiklik ilkesinin toplumca benimsenmesi için çaba gösterecektir. ‘İnsan Hakları ve Temel Özgürlükler Bildirgesi’ni demokrasinin evrensel anayasası olarak benimseyen Cumhuriyet, amaçlarına ancak Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsızlığı ve bütünlüğü kapsamında ulaşılacağını temel ilke sayar. Cumhuriyet Gazetesi’ni kuran Yunus Nadi, kurumlaştıran Nadir Nadi’dir. Cumhuriyet Türkiye’sinin temelleri atılırken kurulan Cumhuriyet Gazetesi’ni Yunus Nadi’nin ölümünden sonra her çeşit güçlüğe karşı yarım yüzyıllık savaşımla hiçbir ödün vermeden yöneten ve kurumlaştıran Nadir Nadi, 20 Ağustos 1991 günü gözlerini yaşama kapamıştır. Kimliği, ilkeleri ve amaçları bu uzun süre içinde belirlenip toplumda kök salan Cumhuriyet’i aynı yörüngede yaşatmak Cumhuriyet Türkiyesi’ne, topluma ve Cumhuriyet okurlarına karşı bir ödev niteliğine dönüşmüştür. Cumhuriyet Vakfı da bu amacı yerine getirmek için kurulmuştur.”

READ  Star Gazetesi Apk İndir

www.cumhuriyet.com.tr uygulaması ile
– Türkiye’nin en saygın yazarlarının köşe yazılarını okuyabilirsiniz.
– Türkiye ve dünya gündemini, günün her anı son dakika haberleri ile takip edebilir, gelişmelerden bildirimlerle haberdar olursunuz.
– Ekonomi haberleri, döviz kurları, altın fiyatları ve finans piyasasını yakından izleyebilirsiniz.
– Spor dünyasına yönelik önemli gelişmeler, özel haberler, yorumlar okuyabilirsiniz.
– Yaşam haberleri kategorisinde sağlık, beslenme, anne çocuk sağlığı, psikoloji, seyahat, doğa, hayvan, evlilik, eğitim, dekorasyon, mimari, yeme içme gibi alanlarda bilgilendirici içeriklere erişebilirsiniz.
– Kültür sanat haberlerinde de Cumhuriyet’in ayrıcalığını yaşayın. En güncel konser, etkinlik haberlerini okuyabilir, müzeler, sinema filmleri, tiyatrolar hakkında güncel bilgilere erişebilirsiniz.

– Sağlık haberleri kategorisinde uzman doktor yorumlarını ve sağlık alanındaki son gelişmeleri okuyabilirsiniz.
– Uluslararası ve Türk haber ajanslarından servis edilen videoları izleyebilirsiniz.

Cumhuriyet uygulamasını telefonunuza ve tabletinize ücretsiz olarak indirin, Türkiye’yi ve dünyayı objektif bir şekilde gerçek haberci refleksleriyle hazırlayan cesur ve ilkeli gazetecilerin hazırladığı haberlerle takip edin.

Yenilikler

Yeni güncellememiz siz değerli okurlarımızla birlikte..İyi okumalar dileriz

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Cumhuriyet Gazetesi

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın