Deprem Bilgi Sistemi 3.0 Apk İndir

Cihaza göre değişir

  • Ödeme
Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü, Deprem Bilgi Sistemi.
HEMEN İNDİR
3.1/5 Oylar: 1,124
Sürüm
Cihaza göre değişir
Actualización
12.04.2019
Gereksinimler
4.2 ve sonrası
Boyut
1,0M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Bu uygulama, Türkiye ve yakın çevresinde gerçekleşen depremler hakkında kullanıcıları bilgilendirmekte ve Türkiye’de herhangi bir noktanın veya kullanıcının bulunduğu konumun depremsellik tarihinin verilerine ulaşma imkânı sağlamaktadır. Uygulama aynı zamanda, bir deprem olduğunda bunu hisseden ve uygulamayı cep telefonu veya tabletlerine kurmuş olan kullanıcılara depremi nasıl hissettiklerini Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsüne iletme imkânı sunmaktadır. Bu sayede herhangi bir deprem olduğunda o depremin nerede, nasıl hissedildiği ve depremin verdiği hasarın veya etkilerinin coğrafi dağılımının tespiti mümkün olacaktır.

Önemli not: Deprem Bilgi Sisteminin sorunsuz çalışabilmesi için mobil cihazınızın konum bulma servisi açık olmalı ve uygulamaya konum bulma yetkisinin verilmiş olması gereklidir.

Veri toplama işlemine son kullanıcıları da dâhil eden ve bu sayede bilimsel çalışmalara katkıda bulunacak olan bu uygulamayı kurduğunuz için teşekkür ederiz.

Boğaziçi Üniversitesi, Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü

READ  Pinkfong Bebek Köpek Balığı Apk İndir

Yenilikler

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü tarafından hazırlanan ve sunulan resmi Deprem Bilgi Sistemi uygulaması.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Deprem Bilgi Sistemi

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın