Dinozor Çarpışması Apk İndir

1.1.3

Dinozor Çarpışması ile koş, çevir ve sınırsız eğlencenin tadını çıkar!
3.8/5 Oylar: 1,735
Sürüm
1.1.3
Actualización
24.05.2021
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
61M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Benzersiz dünyaları keşfederken hızlandırıcıya bas ve dinozor rakiplerine çarp!!! Dinozor Çarpışması: Çarpışan Arabalar’da diğer dinozorları yenmek için kaç, takla at ve tuzaklar kur!

Dünyanın her yerinden çocuklar ve yetişkinler oyunlarımıza bayılıyorlar. Şimdi sınırlı bir süre için siz ve çocuklarınız da bu keyfe varabilirsiniz!

Dinozorları yenmek için interaktif çevre ile etkileşime girin! UZAYLI UFO çekici ışın demetinin dinozorları çekişini ve onları bilinmeyen bir yere gönderişini izleyin!

İstediğiniz zaman istediğiniz yerde çevrimdışı oynayın. Wi-Fi bağlantısı gerektirmez! Oyun düzenli olarak yeni özellikler, içerikler ve lokasyonlar ile güncellenerek çocuğunuz ve sizin için sürükleyici olmaya devam eder!

Özellikler
> İTFAİYE ARACI, POLİS ARABASI ve KOLA ARABASI gibi içinden seçilebilecek 18 ÇARPIŞAN ARABA. Siz ve çocuğunuz, Dinozor Çarpışması: Çarpışan Arabalar oynama keyfine doyamayacaksınız!
> HEYECANLI ANİMASYONLAR ve ÖZEL EFEKTLERİMİZ sayesinde çocuğunuzun gözlerinin hayranlıkla açılmasını izleyin!
> 2- 5 yaş arası çocuklar için tavsiye edilmektedir. Ama çocukları OLSUN ya da OLMASIN yetişkinler de bu oyundan büyük zevk alır.
> Çocuğunuzun kulaklarına ve HAYAL GÜCÜNE hitap eden ÇOCUKLARA UYGUN ses efektleri!
> Siz ve çocuğunuzun EĞLENCELİ ve GÜVENLİ BİR DENEYİM yaşadığınızdan emin olmak için bu oyun REKLAM İÇERMEZ.
> Çok çeşitli lokasyonlarda rakiplerinize ÇARPIN ve SAVURUN. Bu lokasyonlar arasında AY, KORSAN GEMİLERİ ve ANTİK YERLİ TAPINAKLARI yer alıyor!

Yateland Hakkında
Yateland, dünyanın her yanından okul öncesi çocukları oynayarak öğrenmeye yönlendiren eğitsel değere sahip uygulamalar geliştirmektedir! Çocuklarınızın keyif alacağı uygulamalar geliştirirken şu vizyonumuzdan güç alıyoruz: “Çocuk sevgisi. Ebeveynlerin güveni.”

READ  Bedava sayacı vuruş çekim oyunları:silah oyunları Apk İndir

Yenilikler

Daha iyi kullanıcı deneyimi için bazı seviyeleri güncelliyoruz. Küçük Dinozor gel ve keşfet!

Görüntüler

Bir cevap yazın