En İyi Sanal Market Uygulamaları 2021

4 dk okuma süresi

Sanal Market Uygulamaları , İnternet dünyasının gelişmesi ile insanlar aradığı bilgiyi daha kolay ulaşma imkanı yakaladı. Telefon teknolojisinin gelişmesi sayesinde istediğiniz an istediğiniz yerde online bağlantının keyfi sizlere sunulurken, telefonlarımızda bulunan yazılımlar sayesinde hayatımız kolaylaştı.

Yaşamımızı kolay hale getiren uygulamaların başında şüphesiz en yararlı olanlar online market alışverişi uygulamaları oldu. Evimizden çıkmadan ihtiyaç duyduğumuz ürünü telefonlarımızda bulunan uygulamalar ile sipariş verdiğiniz an evinize kadar getiren uygulamalar insanlara zaman kazandırdı. Biz de bu yazımızda telefonlarınızda olması gereken en güzel online market alışverişi uygulamalarını sıraladık. En iyi online market alışverişi uygulamaları…

En İyi Online Market Alışverişi – Sanal Market Uygulamaları;

1-Happy.com.tr – Happy Sanal Market Uygulaması

Happy marketlerinin resmi uygulaması olan Happy.com.tr uygun fiyat seçenekleriyle oluşan mutlu müşteri ile dikkat çekiyor. Ödeme seçeneklerinde bulunan çeşitlilik sebebi ile rahat ve güvenli alışveriş imkanı sunuyor. Kullanıcıları tarafından beğenilenler sıralamasında yükselişini sürdürüyor.

2-Yunus Online Marketler Zinciri – Yunus Market Sanal Market Uygulaması

Yunus Online , Yunus Marketleri resmi uygulaması olan Yunus Online uygun fiyat seçenekleriyle oluşan mutlu müşteri ile dikkat çekiyor. Ankara da başlayarak tüm Türkiye’ye yayılan bir marketler zinciridir. Kişiye özel olarak yapmış oldukları kampanyalar ile ön plana çıkmaktadır. Ödeme seçeneklerinde bulunan çeşitlilik sebebi ile rahat ve güvenli alışveriş imkanı sunuyor. Kullanıcıları tarafından beğenilenler sıralamasında yükselişini sürdürüyor.

3-İste Gelsin – İste Gelsin Sanal Market Uygulaması

sanal market uygulamalarının öncüsü olarak kabul edilen istegelsin 2017 yılında faaliyete giren bir alışveriş uygulamasıdır. Ürün çeşitliliği, steril depolama ortamı ve hızlı servisiyle son dönemde dikkatleri üzerine çekti. Diğer firmalara göre uygun fiyatlı olması da istegelsin’in birçok kişi tarafından talep görmesini sağladı. online ödeme seçenekleri ile istegelsin kullanıcıları rahat alışverişin keyfini yakaladı.

4- Getir – Getir Sanal Market Uygulaması

Online market alışverişi uygulamalarının en eskilerinden biri olan Getir uygulama ara yüzündeki kolay kullanımı ile dikkatleri çekiyor. Uygulamada bulunan ürünlerin diğer uygulamalara göre pahalı olması göze çarpıyor. Pahalı olmasına rağmen getirme hizmetindeki kalitesi nedeni ile çoğu kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Getir uygulamasının 4,90 TL gönderim ücreti bulunuyor.

5- Yemek Sepeti – Yemek Sepeti Banabi Market Uygulaması

İnternetten Online market alışverişi uygulamalarına sonradan katılan banabi, yemeksepeti’ne bağlı yan firması olarak geçiyor. Yemeksepeti ile birlikte çalışması nedeniyle hızlı teslimat imkanı sunan banabi 2.50 TL gönderim ücreti ile en uygun gönderim imkanı sunan uygulamaların başında geliyor.

6- Tazedirekt – Tazedirek Market Uygulaması

Tazedirek uygulaması isminde de anlaşılacağı üzere sizlere en taze ürünü getireceğini taahhüt ediyor. Sağlıklı beslenme mottosuyla yola çıkan Tazedirekt uygulaması steril ürün depolamasıyla dikkat çekiyor. Sebze ve meyvelerin toplandığı günden itibaren gönderimini sağlayarak en taze ürünleri sizlerle buluşturuyor. Uygulamada 5,90 TL ürün getirme ücreti bulunuyor.

7 – A101 – A101 Kapıda Sanal Market Uygulaması

Ucuz ürün mantığıyla yola çıkan A101 marketleri artık online olarak da hizmet vermeye başladı. Tedariğini kendi marketleri üzerinden yürüterek kullanıcılarına hizmet vermeye başladı. Aktüel ürün yelpazesini ve indirimlerinide A101 kapıda uygulaması ile erişilebilir yapan A101 marketleri bu alana yeni bir soluk getiriyor. Kendi bünyesindeki araçların az olması nedeni ile gönderimi noktasında sıkıntıların olduğu bilinen A101 bu eksiğini en kısa zamanda gitermesi durumunda sektörde hızlı bir çıkış yakalayacağının sinyalini veriyor. Şuan için gönderimlerin 1 gün sonra olması uygulamanın tek kötü tarafı olarak görünüyor.

8 – Miğros – Miğros Sanal Market Uygulaması

Migros sanal market Online market alışverişi uygulamalarının başında geliyor. geniş portföyü ile diğer uygulamalardan kendini bir adım daha öne çıkaran Migros Sanal Market gönderim hızıyla da kendini ön plana çıkarıyor. Migros Sanal market ten yapmış olduğunuz alış verişin evinize gelmesi için ek olarak 5,90 TL getirme ücreti bulunuyor.

9 – Carrefour SA – Carrefour SA Sanal Market Uygulaması

CarrefourSA marketlerinin resmi uygulaması olan CarrefourSA uygun fiyat seçenekleriyle oluşan mutlu müşteri ile dikkat çekiyor. Kullanıcıları tarafından beğenilenler sıralamasında yükselişini sürdürüyor. Online market mantığıyla yola çıkan CarrefourSA müşteri tarafından verilen siparişlerin tedariğini CarrefourSA marketlerinden yapıyor. Gönderim ücreti olarak 4,90 TL sipariş ücreti bulunuyor.

ilgili yazı Sanal Market ‘in orjinal içeriğidir. kaynak gösterilmeden yayımlamayınız.

Etiketler:, , , , ,
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x