ERSAG Apk İndir

3.20.4.32

Ersağ üye olarak hem kendinizi hemde çevrenizi bitkisel ürünleri indirimli alın.
HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 156
Sürüm
3.20.4.32
Actualización
04.11.2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
27M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Vizyonumuz
Üretimini ve dagıtımını firmamızın yaptıgı temizlik ve kişisel bakım ürünleriyle yarınlarımız dedigimiz çocuklarımıza daha temiz ve sağlıklı bir toplum bırakma bilinciyle güçlü inanılır ve dürüst bir şirket olmak.

Amacımız,kendi ülkemizde,kendi insanımızla,kendi ürünümüzü önce Türk milletine daha sonra tüm Dünyaya kullandırmak.Sizlerin destegi ve bizlerin çalışmalarıyla ,bu yolda yılmadan,yorulmadan beraberce ilerleyecegiz,ve ilerliyoruz.

Misyonumuz
Müşterilerimizin daha temiz ve sağliklı bir şekilde temizliklerini yapabilmeleri için kaliteden ödün vermeden günümüz teknolojisini kullanarak en hesaplı ve güvenilir şekilde ürünlerimizi sunmak.

Müşterilerimiz dediklerimiz tüm dünya insanları.Ülkemizin yer altı ve yer üstü sularını kirletmeden,yarınlarımız dediğimiz çoçuklarımıza daha temiz ve onların yaşaya bilecekleri,temiz bir çevre bırakmak.

Politikamız
ERSAĞ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri olarak; evsel ve kozmetik ürünleri üretimi yaparak, Network Marketing Sistemi ile müşterilerimize doğrudan satış yaptığımız Pazar payımızda; müşterilerimizden aldığımız öz güvenle onlara sürekli gelişen, yenilenen ve güçlenen bir hizmet anlayışı ile faydalı olabilmek.

Modern üretim teknikleri ile en iyi şekilde üretim gerçekleştirirken, çeşitli ürün gruplarımızla onlara alternatif ürünler sunarken; Dünya genelinde tanınan, arzulanan ve hedeflenen bir marka haline getirmek.
Çevreye ve insan haklarına bağlı bir etik ticaret ahlakını benimsemek ve bu amaçların dışında asla değer yargılarımızdan ödün vermemek.

READ  FARMASİ Apk İndir

Yenilikler

Ersağ Üye ol,
Ersağ üyelik giriş,
Kargo takip etme ,
Gıda takviye bölümü,
Temizlik bölümü,
Kozmetik bölümü,
Ersağ Hediyeler ve promosyon ürünleri anında telefonlarınıza bildirim gelir.
01.09.2021 Fiyat Güncellemesi yapıldı.
Ersağ Kataloğ Güncellenmiştir.

Öneri ve istekler için yorum atabilirsiniz.
veya uygulama hakkında bilgi almak için

Mail : info@isimreklam.com
web : https://www.isimreklam.com/

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

ERSAG

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın