eTwinning Apk İndir

1.0.2

eTwinning, ellerinde Avrupa'da okullar için topluluk
HEMEN İNDİR
2.3/5 Oylar: 381
Sürüm
1.0.2
Actualización
13.10.2017
Gereksinimler
4.0 ve sonrası
Boyut
3,9M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ekim 2017 yılında başlatılan eTwinning mobil uygulaması, eTwinning kullanıcıları tarafından da erişilebilir ve eTwinning Live’a ilgili bildirimler ve eylemler üzerinde duruluyor. Özellikle:

– Kullanıcıların beslemeleri ve iç mesajlar
– Proje, grup ve kişi davetiyeleri
– Olaylar

Kullanıcılar ayrıca, böyle bir mesaja yanıt verirken ya da bir iletişim talebini, proje veya grup daveti kabul gibi bazı temel eylemleri gerçekleştirmek için uygulamasını kullanabilirsiniz. eTwinning App sorunsuz eTwinning Live’ın bir mobil versiyonu ile bağlı ve tüm eTwinning dilde edinilebilen.

Uygulama hem Mobil cihazlar kullanılabilir. Bu uygulama veya Google Play mağazalardan indirilebilir. tam kapasiteyle uygulamayı çalıştırmak için lütfen unutmayın, cihazınız 4.4.0 veya daha yeni Android olan işletim sisteminin bir sürümüne sahip önerilir.

eTwinning hissetmek ve bir parçası olmak, işbirliği, iletişim projeleri payını geliştirmek ve kısacası üzere, katılan Avrupa ülkelerinden birinde bir okulda çalışan personel (öğretmen, baş öğretmen, kütüphanecilerin, vb) için bir platform sunuyor Avrupa’daki en heyecan verici öğrenme topluluğu. Avrupa Komisyonu’nun e-Öğrenme Programı ana eylem olarak 2005 yılında başlatılan eTwinning sıkıca 2014 yılından beri, Erasmus +, Eğitim, Öğretim, Gençlik ve Spor Avrupa programda entegre edilmiştir.

READ  Google Classroom Apk İndir

Yenilikler

eTwinning App v1.0.2. release

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

eTwinning

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın