Game of Thrones Beyond the Wall™ Apk İndir

1.11.3

En iyi Game of Thrones RPG deneyiminde Duvar'ı savunmak için bir ordu kur!
HEMEN İNDİR
3.8/5 Oylar: 30,769
Sürüm
1.11.3
Actualización
22.09.2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
52M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Bu resmi lisanslı destansı Game of Thrones RPG oyununda Gece Nöbetçilerini komuta et ve Duvar’ı savun. Duvar’ın fethi sırasında Kara Kaleyi Devlere, Yabanıllara ve diğer tehditlere karşı korumak için televizyon programındaki karakterleri yükselt ve en iyi Gece Nöbetçileri ekibini topla.

EŞSİZ GAME OF THRONES KAHRAMANLARINI TOPLA
Jon Snow, Daenerys Targaryen, Melisandre, Jaime Lannister gibi hayranların en sevdiği karakterlerin çeşitli versiyonlarıyla veya doğrudan eşsiz hikaye örgüsündeki yeni kahramanlarla oyna. Onları yükselt, eğit ve savaşta veya PvP arenasında eşsiz yeteneklerini kullan!

TAKTİKSEL SAVAŞLARDA DUVAR’I SAVUN
Devler, yabanıllar, kurtlar ve daha kötüleri senin için geliyor. Onları geri püskürtmek için kahramanlarının ve birimlerinin eşsiz istatistiklerinden ve yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanman gerek. Farklı silah türleri ve birim arketipleri derin taktiksel, tur tabanlı savaşların tadını çıkarmanı sağlayacak. Savaşmaya vaktin yok mu? Otomatik modda oynayarak istediğinde hızlandırabilirsin.

EN İYİ WESTEROS ORDUNU KULLAN
Westeros ve ötesinden yeni birimler topla, onları kalende yükselt ve donat. Hazır olduklarında topraklarını yakmak ve fethetmek isteyen güçlü düşmanlara karşı gerçekleştirilecek destansı bir yolculukta onları Duvar’ın ötesine götür! Duvar’ın ötesinde gerçekleştirilen her baskın, birliklerini geliştirmene ve en iyilerini oluşturmana yardımcı olan kaynaklar kazandırır.

YENİ BİR HİKAYE SEFERİNİ KEŞFET
Televizyon programındaki olaylardan 48 yıl önce Lord Kumandan Brynden Rivers, duvarın ötesinde dolaşırken kayboldu. Ona ne olduğunu öğrenmek sana kaldı: Seni Duvar’ın ötesindeki bir macera için büyük bir haritaya götürecek, hiç görülmemiş bir Game of Thrones hikayesinin içine dal. 3 boyutlu sinematik görüntüler ve eşsiz karakterler ile bu yeni, destansı hikaye seferinin gizemlerini ve eşsiz atmosferini keşfet.

PVP’DE DİĞERLERİNİ YEN
En iyisi olduğunu mu düşünüyorsun? Arenada becerilerini gösterme vakti! Destansı ordunu topla ve PvP’de diğer oyuncularla savaşarak liderlik tablosunda zirveye yüksel. Savunmanın her zaman en iyi seçenek olmadığını unutma!

READ  League of Legends: Wild Rift Apk İndir

BİR TABURA KATIL VE ELEBAŞLARINI ORTADAN KALDIR
Seni tehdit eden Elebaşlarını indirmek için dostlarınla ve diğer kumandanlarla bir Tabur kur!

Game of Thrones Beyond the Wall™ oyununu indirmesi ve oynaması ücretsizdir, bazı eşyalar uygulama içinden satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsan lütfen cihaz ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırak.

Büyük Üstadın Rehberliği, bir aboneliktir. Abonelik etkinken sana kaynak sağlar.

Oyun içinde gösterilen abonelik ödemesi, 7 günlük ücretsiz deneme süresi sona erdikten sonra Google Play hesabından tahsil edilir. Bu abonelik ödemesi, mevcut fatura döneminin bitişinden önceki 24 saat içinde hesabına yansıtılır. Otomatik yenileme özelliğini mevcut fatura dönemi bitmeden en az 24 saat önce kapatmadığın sürece aboneliğin her hafta otomatik olarak yenilenir. Google Play hesabındaki kullanıcı Hesap Ayarlarında aboneliklerini yönetebilir/iptal edebilir ve otomatik yenilemeyi kapatabilirsin. Ücretsiz deneme süresi bitmeden önce bir abonelik satın aldığında ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısımlarından feragat etmiş olursun

Game of Thrones Beyond the Wall, şu cihazları DESTEKLEMEZ: iPhone 5S, 6, 6 Plus, iPad Air, iPad mini 2, iPad mini 3; iPod touch 6. nesil ve daha düşük cihazlar.

Resmi Lisanslı Ürün. Game of Thrones dizi adı, çizimler ve fotoğrafların telif hakkı Home Box Office, Inc. şirketine aittir. Tüm Hakları Saklıdır. HBO ve ilgili ticari markalar Home Box Office, Inc. şirketine aittir. Oyun, Behaviour Interactive Inc. ve Beijing Gaea Interactive Entertainment Co., Ltd. tarafından geliştirilmiştir.

EULA: https://www.beyondthewall.bhvr.com/eula_v1/
Terms of Use: https://www.bhvr.com/terms-of-use/
Privacy Policy: https://www.bhvr.com/privacy-policy/

Home_LW_ENhttps://www.facebook.com/GOTBeyondWall

Yenilikler

Lord Commander, we have fixed some in-game and visual bugs!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Game of Thrones

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın