Güncelleyici: Uygulamaları Güncelleyin – Ücretsiz Apk İndir

4.9.0

Android telefonunuzda yüklü tüm uygulamalarınızı otomatik olarak güncelleyin
HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 12,845
Sürüm
4.9.0
Actualización
26.06.2019
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
7,8M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Uygulamalarınız ve oyunlarınız için güncellemeleri kontrol etmek için en iyi ve en kolay çözüm! Basit bir dokunuşla, güncellemeleri tarayabilir, listeleyebilir ve hepsini güncelleyebilirsiniz! Ve tamamen BEDAVA!

Tek bir dokunuşla uygulamalarınız ve oyunlarınız için güncellemelerinizi kontrol edin ve tümünü otomatik olarak güncelleyin! (Yalnızca ROOT Cihazları)

Güncellemeler uygulaması, telefonunuzda güncellenmesi gereken tüm uygulamalarınız için tüm güncellemeleri taramanızı ve bulmanızı ve güncellemeleri otomatik olarak yüklemenizi sağlayan bir araçtır. Otomatik güncellemeler için (yani hepsini güncelleyin), bir ROOT cihazınızın olması gerektiğine, ancak cihazınız root değilse endişelenmeyin, bu uygulama PLAY STORE üzerinden manuel işlemlerde size rehberlik edecektir. Ne olursa olsun, güncellemelerinizi alacaksınız!

Uygulamalarınızı güncelleyerek, bunların en yeni özelliklerinden faydalanabilir ve bunlardan faydalanabilir ve daha iyi bir kalite ve deneyime sahip olmak için en son düzeltmeleri de alabilirsiniz. Ayrıca bazı uygulamalar için işlerini yapmaya devam etmek için güncellemeler gerekir. Her durumda, seni koruduk!

Güncellenmiş Uygulamaların Keyfini Çıkarın!

Uygulama aşağıdaki dillere çevrilmiştir:
İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Bengalce, Arapça, Japonca, Yunanca, Hintçe, Macarca, Endonezyaca, İtalyanca, Cava, Korece, Malayca, Hollandaca, Pencapça, Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, İsveççe, Tayca, Ukraynaca, Urduca ve Vietnamca dilleri bu uygulama tarafından tam olarak desteklenmektedir.

Uygulama aşağıdaki android cihaz markalarında test edilmiştir:
Samsung, HTC, Xiaomi, LG, Huawei, Google, Sony, Nokia, Onur, OnePlus, ZTE, Sony, Motorla, GM, General Mobile android cihazları (rooted smartphones) ile oyun mağazası uygulamamızda başarıyla test etti.

READ  Google Çeviri Apk İndir

Yenilikler

Application Created

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Güncelleyici

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın