Harry Potter: Wizards Unite Apk İndir

2.19.0

Etrafınızdaki Büyücü Dünyasının Büyüsünü Ortaya Çıkarın!
HEMEN İNDİR
3.5/5 Oylar: 319,236
Sürüm
2.19.0
Actualización
20.10.2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

★★★ Webby People’s Voice Ödülü Sahibi ★★★

Büyücülük dünyasının başına büyülü bir felaket geldi ve Sihir Bakanlığı’nın dengeyi sağlamasına yardım etmek için çağrıya cevap vermek size kalmış! Pokémon GO’nun yapımcılarından Harry Potter: Wizards Unite, büyücülük dünyasıyla yeni bir şekilde etkileşim kurmanıza olanak tanıyan gerçek dünyadaki artırılmış gerçeklik (AR) oyunudur. Harry, Ron, Hermione, Dumbledore ve Newt dahil olmak üzere Harry Potter ve Fantastik Canavarlar serisinin en ikonik karakterlerini ve büyülü yaratıklarını keşfedin; bunların yanı sıra Ejderhalar, Hipogrifler, Niffler’lar ve çok daha fazlasını AR yoluyla hayata geçirin.

BÜYÜCÜ DÜNYANIN BÜYÜSÜNÜ YENİ BİR ŞEKİLDE İFADE EDİN
◆ Büyücülük dünyasından yüzlerce büyülü eser, yaratık, insan ve anılarla karşılaşarak Harry Potter ve Fantastik Canavarlar serisindeki en sevdiğiniz anlardan bazılarını yeniden yaşamak için son teknoloji AR’yi kullanın.
◆ Parklar, müzeler, duvar resimleri ve daha fazlası gibi benzersiz gerçek dünya noktaları maceralarınızda size yardımcı olmak için büyülü Hanlara, Seralara ve Kalelere dönüştürülürken, mahallenizdeki sihri keşfedin.
◆ Bir Portkey’e girin ve sürükleyici artırılmış gerçeklik (AR) lensi aracılığıyla Ollivander’in Asa Mağazası, Dumbledore’un Ofisi, Hagrid’s Hut ve daha fazlası gibi en sevdiğiniz büyücülük dünyasındaki bazı mekanlara götürülmenin büyüsünü yaşayın.

BÜYÜLÜ POTANSİYELİNİZİ DOLDURUN
◆ Sihir Bakanlığı tarafından sağlanan eğitim dersleriyle maceralarınızda size yardımcı olacak güçlü büyüler öğrenin ve seviye atladıkça benzersiz ödüllerin kilidini açın.
◆ Profesör Snape’in bile gurur duyacağı güçlü karışımlar da dahil olmak üzere çeşitli sihirli efektlere sahip İksirler hazırlamak için malzemeler toplayın.
◆ Büyülü bir Meslek seçin ve benzersiz beceriler öğrenin. Karanlık büyücüleri Seherbaz olarak alın, fantastik canavarları Büyücü olarak evcilleştirin veya bir Profesör olarak her fırsatta usta büyüler yapın.

READ  Vücut Geliştirici Dövüş oyunu Apk İndir

DİĞER Cadı ve Büyücülerle Takım Kurun
◆ Büyücü Mücadelelerinde korkunç düşmanlarla düello yapın – Ölüm Yiyenlere, Kurt Adamlara, Akromantulalara ve daha fazlasına karşı gerçek zamanlı kooperatif çok oyunculu savaşlar. En zor Büyücülük Görevlerini bile lehinize çevirmek için arkadaşlarınızla takım kurun ve strateji oluşturun.
◆ Şövalye Otobüsü ile Hogwarts Kalesi’ne giden bir yolculuğa çıkın ve evinizin rahatlığında dünyanın dört bir yanından oyuncularla Büyücü Mücadelelerine katılın.
◆ Gerçek dünyadaki ilgi alanlarından faydalı büyülü kaynaklar toplayın ve bunları oyun içi hediyeler göndererek arkadaşlarınızla paylaşın.

Asanızı hazırlayın, arkadaşlarınızı uyarın ve büyücülük dünyasını korumak için kaydolun. Cadılarla büyücüler bir araya geldiğinde karanlık güçlerin hiç şansı yoktur. Büyücülük maceranız sizi bekliyor!

WizardsUnite.com’da en son gelişmeler için bizi izlemeye devam edin

Notlar:
– Oyuncunun izniyle, Adventure Sync, oyuncunun uygulama kapatıldığında yürüme mesafesi kazanmasını sağlamak için konumunuzu kullanır.

Harry Potter: Wizards Unite, Niantic, Inc. ve WB Games San Francisco tarafından ortaklaşa geliştirildi ve J.K.’den ilham alan yeni Wizarding World mobil ve video oyunları yaratmaya adanmış bir etiket olan Portkey Games’in bir parçası olarak yayınlandı. Rowling’in oyuncuları kendi maceralarının merkezine yerleştiren orijinal hikayeleri.

Yenilikler

Greetings SOS Task Force Members!
COMING SOON
Lethal Adversaries: Introducing five new daring opponents that bring more challenging duels. Also, a new Maxima combat spell that players can use during Lethal Adversaries encounters.
GENERAL (Bug Fixes)
Fixed issue with Adventure Sync on Android Devices that prevented steps from being counted.
Fixed issue with app crashing after a player collects too many Achievements at a time.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Harry Potter

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın