Konhaber Apk İndir

0.0.38

Konya'nın ve bölgenin en güçlü haber sitesi konhaber.com'un uygulaması
HEMEN İNDİR
5.0/5 Oylar: 234
Sürüm
0.0.38
Actualización
29.09.2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
13M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Anadolu Medya Grup (ANMEG) bünyesinde kurulan Türkiye’nin internet gazetesi konhaber.com 06.06.2006 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. ‘Türkiye’nin İnternet Gazetesi’ sloganıyla yayın hayatına hızlı bir giriş yapan konhaber.com, kısa sürede Konya’da ve tüm Türkiye’de büyük bir ilgi toplamış, etkinlik ve takip edilirlik bakımından sektöründe ön sıralara yükselmiştir

Konhaber.com 24 saat güncel olması ve haberin yaşandığı dakikadan hemen sonrasında sitede yer alması bakımından en fazla takip edilen haber portalları arasındadır. Birçok internet kullanıcısının bilgisayarında açılış sayfası www.konhaber.com’ dur. Özellikle AB ülkelerindeki gurbetçi vatandaşlar da siteye büyük ilgi göstermektedir. Bu durum haberlere yapılan yorumlarda da görülebilmektedir.

Konyalılar haber alma ihtiyaçlarını konhaber.com’dan karşılamaktadır. Özellikle Konya ile ilgili haber almak istediklerinde akla gelen ilk adres konhaber.com olmaktadır. KONTV haber merkezinden doğan ve buradan beslenen konhaber.com, anında habercilik ile kentte büyük bir açığı kapatmıştır.

Sitede güncel, ekonomi, spor, dünya, yaşam, kültür-sanat, eğitim, ropörtaj, sağlık, yazı dizisi ve video haber başlıkları altında haber ve yorum verilmektedir. Güncel asayiş olaylarının yanısıra, siyasette yaşanan gelişmeler, hayata dair dikkat çeken konular, ekonomik veriler, başta Torku Konyaspor olmak üzere spor kulüplerindeki son dakika haberleri konhaber.com’da yer almaktadır. Ayrıca güçlük kalemlerin güncel meselelerle ilgili yorumlarına aktarılmaktadır.

READ  Gazeteler Apk İndir

Yenilikler

Manşet geçiş süreleri uzatıldı.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Konhaber

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın