LEGO® Yapım Talimatları Apk İndir

2.3.3

Gelişmiş özelliklerle yüzlerce adım adım anlatımlı 3 boyutlu LEGO talimatları!
HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 38,940
Sürüm
2.3.3
Actualización
11.11.2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
97M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

LEGO® Yapım Talimatları, LEGO setleriniz için adım adım anlatımlı dijital tasarım yönergeleri bulabileceğiniz ve bunları kaydedebileceğiniz bir dijital kütüphanedir.

Resmi bir LEGO uygulaması olan LEGO® Yapım Talimatları ile küçük-büyük bütün inşa meraklıları:

– Seçtikleri LEGO setini kurarken son derece kapsamlı bir 3D modelleme tecrübesi sunan Instructions PLUS’tan destek alabilirler (3 boyutlu inşa ikonuyla erişilebilir).

– 2015’ten günümüze kadar çıkan bütün LEGO setlerinin adım adım anlatımlı talimatlarına PDF formatında ulaşabilirler.

– LEGO seti arayabilir ve keşfedebilirler.

– Setleri bir LEGO hesabına kaydedebilirler.

– LEGO parçalarını kullanabilecekleri yeni yöntemler öğrenebilirler ve LEGO yapımı için yeni fikirler edinebilirler.

Talimat kitapçığınızın ön yüzünde bulunan QR kodunu okutarak veya LEGO setinizi uygulama içinde arayarak bu dijital yardımcı uygulamasından faydalanmaya başlayabilir ve LEGO yapımına başlamak için bu dijital kütüphaneyi kullanabilirsiniz.

Seçtiğiniz LEGO setini inşa etme sürecini pürüzsüz hale getiren; yepyeni ve muhteşem bir 3 boyutlu modelleme tecrübesi sunan Instructions PLUS’ı deneyin. Desteklenen 3 boyutlu inşa özelliği sayesinde modele yakınlaşabilir, onu döndürebilir ve örnek bir tasarımı izleyebilirsiniz.

LEGO setlerinizin dijital koleksiyonunu oluşturun ve ücretsiz LEGO hesabı oluşturarak koleksiyonunuza istediğiniz cihazdan erişim sağlayın. Ortak tablet kullanan aileler için mükemmel bir özellik!

UNUTULMAMASI GEREKENLER:

Uygulamayı kullanmak için stabil bir internet bağlantısına sahip olmalısınız.

LEGO Yapım Talimatları uygulaması henüz yeni bir uygulama – dijital yardımcıya, dijital koleksiyonunuzu geliştirmenize ve LEGO parçalarınızı kullanacağınız yeni yöntemler öğrenmenize yardımcı olacak yeni setler eklemeye devam edeceğiz!

Setinizin, Instructions PLUS içeriğine sahip olup olmadığını görmek için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:

www.lego.com/tr-tr/categories/instructions-plus

Uygulamayı sizin için nasıl daha iyi hale getirebileceğimizi öğrenmek için can atıyoruz! Düşüncelerinizi ve önerilerinizi lütfen inceleme yazarak bizimle paylaşın.

READ  TV8 Apk İndir

LEGO, LEGO logosu, parça konfigürasyonları ve Mini Figür telif hakları LEGO Group’a aittir. ©2021 The LEGO Group.

LEGO Yapım Talimatları, kendine dijital kılavuz arayan ve LEGO yapımı için yeni fikirler bulmak isteyen tasarım meraklıları için LEGO inşa süreçlerini adım adım gösteren mükemmel bir uygulama. 2015’ten günümüze kadar çıkmış tonlarca tasarım talimatına bu dijital yardımcı ile erişin (çok daha fazlası da yolda!), LEGO parçalarınızı bir araya getirmenin yeni yollarını keşfedin ve kılavuzları dijital kütüphanemize PDF formatında kaydedin.

Çok sayıda set için 3 boyutlu modelleme desteği, zoom, döndürme ve örnek model kurulumu gibi interaktif özellikler sunan Instructions PLUS’ın keyfini çıkarın. LEGO parçalarını bir araya getirmek konusunda çok daha fazla yol öğrenin ve tonlarca dijital tasarım kılavuzunu keşfederek çok eğlenceli saatler geçirin!

Yenilikler

Bazı hataları gidererek ve uygulamanın performansını iyileştirerek LEGO® YAPIM TALİMATLARI deneyimini daha da iyi hale getirdik.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

LEGO

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın