Lili – Mobile Banking Apk İndir

21.11.1

Serbest Çalışanlar İçin Tasarlandı
HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 5,771
Sürüm
21.11.1
Actualización
10.11.2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
128M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Serbest çalışanlar, yan iş yapanlar, bağımsız yükleniciler – SİZİN için özel olarak tasarlanmış hepsi bir arada çevrimiçi bankacılık uygulaması Lili’ye merhaba deyin!

İŞ VİZESİ BORÇ. ÜCRETSİZ ATM. NAKİT PARA. *
Lili, katılımcı işyerlerinde nakit para ödülleri sunan bir Visa Business Banka Kartı ile birlikte gelir. ABD genelinde 38.000’den fazla ATM’den nakit paranızı ücretsiz olarak çekebilirsiniz. Ve hiçbir zaman hesabınızda minimum bir bakiye tutmanızı istemiyoruz.

VERGİ İADEİNİZİ OPTİMİZE ETMEK İÇİN İŞ VE YAŞAMI AYIRTIN.
Tek bir kaydırma hareketiyle işlemlerinizi kategorilere ayırın: sol kişisel, sağ iş ve her ikisinden de biraz yukarı. Lili, üzerinde kaydırdığınız tüm işlemlerle her üç ayda bir işletme gider raporunuzu oluşturacaktır. Muhasebecinize verebilir veya IRS formlarınızı doldurmak için kullanabilirsiniz.

BALANCEUP İLE HAZIRLIK KORUMASI. *
Sizden 200$’a kadar herhangi bir kredili mevduat hesabı ücreti almıyoruz, zaten zor durumdayken sizi cezalandırmanın bir anlamı olmadığına inanıyoruz! Uygunluk gereksinimleri geçerlidir.

HER ZAMAN VERGİLERİNİZ İÇİN YETERLİ TASARRUF EDİN.
Her ödeme aldığınızda, Lili otomatik olarak seçtiğiniz bir yüzdeyi (veya seçmenize yardım etmemize izin verin!) Vergi Kovanıza ayırır, böylece vergi mevsimi için yeterli paraya sahip olmaktan asla endişelenmenize gerek kalmaz.

ACİL TASARRUF HESABI %1 FAİZLİ. *
%1 APY ile yağmurlu gün fonunuza günde 1$ gibi düşük bir miktarla başlayın.

FATURALARINIZI OLUŞTURUN, GÖNDERİN VE YÖNETİN. *
Sadece birkaç dakika içinde bir fatura oluşturun – sonra gönderin, yeniden gönderin, dosyalayın! Her şeyi uygulamadan yönetin. 1000 doların altındaki faturalar için Lili DirectPay’i etkinleştirin, böylece müşteriniz size doğrudan Lili hesabınıza birkaç tıklamayla ödeme yapabilir.

2 GÜN ERKEN ÖDEME ALIN.
Ödeme almak için NET 30’u zaten beklediğinizde, artık beklemenize gerek yok! Doğrudan para yatırma yoluyla ödeme aldığınızda, hesabınız geleneksel bir bankada olduğundan 2 gün öncesine kadar paranıza erişebilirsiniz.

READ  Yapı Kredi Mobil Apk İndir

TAMAMEN MOBİL BANKACILIK DENEYİMİ.
Lili her zaman açık! Çeklerinizi uygulama üzerinden istediğiniz yere yatırabilir ve 90.000’den fazla perakende satış noktasında (Walmart, 7-Eleven, CVS…) nakit yatırabilirsiniz. Anlık bildirimleri açın ve neler olup bittiğini her zaman bileceksiniz. Genel bankacılık sorularınız varsa Chatbot’umuza sorun.

LILI TOPLULUĞU’NA HOŞ GELDİNİZ!
Lili ile her şey parayla ilgili değil. Freelance işinizi büyütmenize, vergilerinizi optimize etmenize ve hepimizin uğraştığı iş-yaşam dengesini bulmanıza yardımcı olacak ipuçları ve makalelerden oluşan bir kitaplığa erişimle, freelance dünyada olup bitenlerden her zaman haberdar olacaksınız. .

* Yalnızca Lili Pro Hesaplarında kullanılabilir

Yenilikler

Big changes come with small improvements. 💪

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Lili

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın