luca app Apk İndir

2.1.0

Luca ile iletişim bilgilerinizi şifreli ve güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz.
HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 105,757
Sürüm
2.1.0
Actualización
28.10.2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
16M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

luca, kişisel verilerinizin veri korumasına uygun, merkezi olmayan bir şekilde şifrelenmesini sağlar, organizatörler ve operatörler için belgeleme yükümlülüğünü üstlenir, sağlık yetkililerini dijital, yalın ve entegre süreçlerle rahatlatır ve verimli ve sorunsuz izleme sağlar. Uygulamanın uygulama alanı Almanya ile sınırlıdır.

Uygulamanın özellikleri

Güvenli QR kodlarının oluşturulması
luca, iletişim bilgilerinizin etkinlik organizatörlerine ve bar, restoran veya kültürel mekan işletmecilerine güvenli bir şekilde iletilmesiyle ilgilenecektir. Check-in sırasında paylaştığınız tek şey, konum operatörlerinin sizinle ilişkilendiremeyeceği QR kodlardır.

Temassız ve şifreli veri iletimi
Bir etkinliğe veya restorana girerken, konukların güvenli QR kodları taranır ve böylece check-in yapılır. Konaklamanızla ilgili veriler de şifrelenir. Organizatör bu verileri hiçbir zaman okuyamaz, bu da veri egemenliğinizi her zaman elinizde tuttuğunuz anlamına gelir.

Sağlık departmanı için veri açıklaması
Yalnızca sağlık departmanı ilgili şifrelenmiş verileri bir güvenlik anahtarıyla okuyabilir – ancak bunu yalnızca siz okumayı kabul ederseniz.

Check-in günlüğünü görüntüleyin
Check-in geçmişinizi istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Sağlık departmanı verilerinizi okumak isterse, önce onaylamanız gerekir.

Aşı kayıtlarını ve test sonuçlarını içe aktarın
Bölgelere erişimi kolaylaştırmak için aşılama ve iyileşme kayıtlarının yanı sıra test sonuçlarını da luca’ya aktarmak mümkündür. Belgelerle ilgili bilgiler yalnızca yerel olarak kaydedilir.

Verilerin otomatik silinmesi
Çifte şifrelenmiş verileriniz, etkinliğe veya restorana yaptığınız ziyaretten 4 hafta sonra otomatik olarak silinecektir.

Katılımcı sağlık yetkilileri
luca şu anda ülke çapında aşağıdaki bölgelerde kullanılabilir:
Baden-Württemberg
Bavyera
Berlin
Brandenburg
Bremen
Hamburg
Hesse
Mecklenburg Batı Pomeranya
Aşağı Saksonya
Rheinland-Pfalz
Saarland
Saksonya-Anhalt
Schleswig-Holstein

READ  Happy­Mod : 100% working mods Apk İndir

Yenilikler

- Neue Erklärscreens
- Design Update für Private Treffen

Mit diesem Update führen wir Erklärscreens innerhalb der App ein. Mit diesen Screens kannst du bei jedem Update erfahren, was es bei luca Neues gibt oder mehr über bestehende Funktionen lernen. Außerdem hat das private Treffen ein neues Design bekommen - schau gerne rein!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

luca

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın