Migros sanal marketten alışveriş nasıl yapılır?

3 dk okuma süresi

Migros sanal market uygulaması üzerinden alışveriş yapma telefonunuza indirmiş olduğunuz uygulama sayesinde markete gitmeden istediğiniz yerde alışveriş yapma imkanı sağlayan oldukça başarılı bir uygulama. Migros sanal marketin yapmış olduğu kampanyalar, indirimli ürünlerle birlikte bir çok avantajı olduğunu söyleyebilirim. 

Migros sanal market


Migros Sanal Market uygulamasını kullanmak için neler yapmamız gerekiyor ?


Telefonunuza Android marketten veya ios marketten Migros sanal market uygulamasını indiriyoruz. Üyelik işlemleri, teslimat bölgesi, adres gibi temel bilgileri doldurduktan sonra Mailinize gelen onay mesajındaki bağlantıyı tıklayarak üyeliğimizi tamamlıyoruz. Uzun süre ürünler ve reyonlar arasında dolaşabilirsiniz. Yoğunluktan dolayı Ürünlerin açılması yeni bir ürün bulma süreci oldukça yavaş olabiliyor. Sepete ekleme seçeneği oldukça basit olmasına rağmen sepetten seçmiş olduğumuz ürünü çıkartmak zor. Bunun için sepeti tamamen açmanız ve ürünü tıklayarak sepetten çıkar seçeneğini bulmanız gerekiyor. Bu seçenek sepetti güncelle bölümünden daha küçük ve aşağıda yer alıyor. Alışverişinizin sonunda sepetteki ürünlere ilişkin açıklama ve notlar ekleyebiliyorsunuz. Kilo ile satılan manav ürünlerinde adet seçeneği de bulunuyor. Eğer dolmalık biber alıyorsanız, 7 adet seçtiğinizde poşetinize 7 adet dolmalık biber konuluyor. 

Miğros Sanal Market Teslimat süresi ve teslimat ücreti

Yapıcağınız alış verişlerin minimum alt limiti 60 TL olarak belirlenmiş. İlk bakışta taşıma ücreti alınmayacağı için böyle bir limit belirlendiği algısı oluşuyor. Ancak, alışverişin sonunda ödeme adımına geçince teslimat ücretinin ayrıca 4.50 lira ek taşıma ücreti olduğu anlaşılıyor.

Yapmış olduğunuz alış verişten sonra teslim süresi, Ürün teslim saatini 11.30 ile 14.30 arasında seçtiyseniz. Bu belirtiğiniz sürenin ortalarında bir saatte teslim edilir. Teslimat sırasında bir hasar veya eksiklik, uygun olamayan ürün oluyor mu gibi bir düşünceniz var ise hayır olmuyor. eğer gelen ürünler içerisinde bu tarz bir ürüne raslarsanız geri bildirim yapabilirsiniz. Sebze ve meyveler özenle seçilmiş ve poşetli olarak gönderiliyor. Şarküteri ürünleri, havaların sıcak olduğu zamanlarda biraz ısınmış olarak geldiğiniz görebilirsiniz. Yumurta siparişi verdiyseniz içerisinden bir tanesinin kırık olarak geldiğini görmeniz mümkün olabilir. yumurta veya kırılacak olan malzeme alırken dikkat etmelisiniz.


Migros Sanal Market Ödeme seçenekleri 


Ödemeyi kapıda banka kartıyla yapabilirsiniz. Uygulama, kredi kartıyla online ödeme, kapıda nakit ödeme ve kapıda kartla ödeme seçeneklerini sunuyor. Ödeme teslimatı yapan personele yapılıyor. Personel oldukça nazik ve güler yüzlüydü. (10+10) 20 litrelik su, 32’lik tuvalet kağıdı poşeti ve diğer malzemelerin ağırlığına ve dışarıdaki havanın sıcaklığına rağmen (+37) paketleri özenle teslim etti. Akıcı ve düzgün bir dille müşteri memnuniyeti politikasını anlattı. 

Migroskop indirimleri, Money club kart indirimleri, aldım bitti indirimleri, çoklu ürün indirimleri,  gibi reyon ve güncel indirim fırsatlarından da yararlanılabiliyor. Migros sanal markete özel indirimler, kısmında “hiç bir kampanya bulunamadı” yazısıyla karşılaşmak muhtemel. 

Migros Sanal Market Müşteri Hizmetleri 7 gün, 8.30 – 22.00 saatleri arasında hizmetinizde. Telefon ile siparişleriniz için 0 (216) 444 10 44 numaralı telefonu aramanız yeterli.Bknz Migros

İlgili yazı Sanal Market ‘in orjinal içeriğidir. kaynak gösterilmeden yayımlamayınız

Etiketler:, , , ,
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

x