Penti Apk İndir

1.0.3

Türkiye'nin en sevilen lider iç giyim markası Penti’den yenilik ve fırsatlar!
HEMEN İNDİR
1.0/5 Oylar: 365
Sürüm
1.0.3
Actualización
31.05.2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
3,2M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Türkiye’nin en sevilen lider iç giyim markası Penti; iç giyim, bacak giyim, ev giyim ve plaj giyim kategorilerinde Türkiye’nin en sevilen ve tercih edilen kadın markasıdır.
İç pazardaki güçlü konumunun yanı sıra global olarak da iddialı büyümesini sürdüren Penti, Türkiye genelinde 400 ve yurt dışında ise Avrupa’dan Kuzey Afrika’ya 30’dan fazla ülkede 200 mağazası ile moda perakendesi alanında 60 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Türkiye’de pazar lideri olmanın yanında Avrupa, Ortadoğu ve Balkanlar’ı kapsayan bölgede hızla büyüyen Penti, hemen hemen tüm çevre ülkelerde pazar lideri olarak başarısını sürdürürken yine bu bölgelerdeki bilinirliği ve marka gücünü global pazara taşımayı hedeflemektedir.
Penti, çoraptan miras olarak gelen marka gücünü hizmet verdiği tüm kategorilere başarıyla taşımıştır. Türk kadını için ulaşılabilir ve arzu edilen bir marka olarak pazarda konumlanan Penti; feminen, trendy, ilham veren, hayat dolu ve erişilebilir fiyat politikası ile hizmet verdiği iç giyim, bacak giyim, ev giyim, active giyim ve plaj giyim kategorilerinde Türkiye’nin love markı olmuştur. Marka sağlığı araştırması U&A’ye göre Türkiye’de %99,8 gibi görülmemiş bir marka bilinirliğine sahip olan Penti, çorap kategorisinde % 63, iç giyim kategorisinde% 39, ev giyim kategorisinde % 33 ve plaj giyim kategorisinde sahip olduğu % 32 bilinirlik ile bu kategorilerdeki gücünü arttırmaya devam etmektedir.
Penti, lider kategorileri arasında yer alan iç giyim ve plaj giyim kategorilerinde pazar ortalamalarının üzerinde bir büyüme göstermiştir. Tüketicilerin tüketim alışkanlıklarını değiştirerek sektördeki trendleri belirleyen rolünü ve yenilikçi bakış açısıyla çorap segmentinde olduğu gibi genişletilmiş plaj koleksiyonu ile de farkını ortaya koymuştur. Avrupa’nın en büyük plaj koleksiyonuna sahip olan Penti, bu koleksiyon ile tek bir sezonda 65 Binden fazla kombin yapabilme olanağı da sunmaktadır. Plaj giyim, Penti’nin pazarı nasıl dönüştürdüğünü ve geliştirdiğini açıkça görebildiğimiz en iyi örnektir. 2012’den 2019’a kadar olan dönemde Penti’nin plaj giyim kategorisindeki pazar payı %5,2’den %27’ye yükselirken markasız ürünlerin pazar payı &68’den %30’a düşmüştür. Penti büyük bir başarıya imza atarak çok kısa bir süre içerisinde önemli ölçüde bir marka bilinirliği yaratmıştır. İç giyim kategorisi de aynı dönüşümden geçmiştir. Penti bir iç giyim markası olarak algısını yükselterek, uzmanlığı ile birlikte iç giyim pazarına yön veren lider marka olarak konumlanmaktadır. İç giyimde Penti pazar payının %3,5’dan %12’ye yükseldiği dönüşümdeki en büyük payı sütyen üstlenmiştir. Ev giyim kategorisinde marka bilinirliği yaratma stratejisi, Penti’nin bu kategoride de %9’luk pazar payıyla sadece birkaç yıl içerisinde pazar lideri olmasını sağlamıştır. Ve pazarda mevcutta büyük fırsatlar var olduğundan ev giyim kategorisi gelecekte bizler için stratejik bir öneme sahiptir. Kurulduğu günden bugüne çorap kategorisinde sahip olduğu %50 pazar payı ile sektörü domine eden Penti, bu dört ana kategoride lider konumda yer alıyor olmasının yanında, tüm bu kategoriler için büyüme gösterebileceği çok ciddi bir potansiyel pazara da ulaşmak hedefindedir.
Penti, Türk kadınları tarafından ‘hep benimle’ dedikleri en yakın dost, en iyi arkadaş olarak tanımlanmaktadır.
Omnichannel yaklaşımı ile tüketiciye temas ettiği her noktada aynı deneyimi yaşatmayı hedefleyen Penti, dünyanın dört bir yanında yer alan yüzlerce mağazası ve online satış ağı ile tüketicisine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunarken müşteri memnuniyetini de arttırmaktadır. İç pazardaki güçlü konumunun yanı sıra global olarak da iddialı büyümesini sürdüren Penti, 2020 yılı sonunda ulaşacağı 600’ün üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye online satış sitesi performansındaki başarısını ülke sınırlarını dışına Romanya’ya taşırken iddialı büyümesini bu alanda da devam edecektir.
Penti’nin gelecek dönem projeksiyonu için orta ve uzun vadede hedefi bir dünya markası olarak konumlanmaktır.

READ  DeFacto - Giyim & Alışveriş Apk İndir

Yenilikler

Performans geliştirmeleri yapıldı.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Penti

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın