PSG Officiel Apk İndir

10.1.0

Paris Saint-Germain'in resmi uygulaması!
HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 18,067
Sürüm
10.1.0
Actualización
07.11.2021
Gereksinimler
7.0 ve sonrası
Boyut
91M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

PSG Resmi uygulaması, favori kulübünüzü günlük olarak takip edebileceğiniz tek uygulamadır! Kulübün perde arkasını ve en son haberleri inceleyin, golleri , özetleri ve tekrarları izleyin < / b> tüm maçların, maçları ve yayınlarımızı canlı takip edin ve en son koleksiyonları ve keşfedin kulübün dünyanın en iyi markalarıyla işbirlikleri : ICI C’EST PARIS!

Amiral gemisi özelliklerinden yararlanmak için PSG Resmi uygulamasını indirin:

✔ TAKIMINIZDAN VE FAVORİ OYUNCULARINIZDAN TÜM HABERLER
Tüm özel içeriğimizi bulun, kişiselleştirilmiş bildirimler sayesinde kulübü günlük olarak takip edin ve Messi, Mbappé, Neymar ve tüm favori oyuncularınızın tüm hazırlıklarını keşfedin!

✔ CANLI GÖSTERİLER VE ETKİNLİKLER
Ana Kulüp etkinliklerini canlı ve özel olarak PSG TV’de deneyimleyin: antrenman seansları, basın toplantıları, ön maçlar, özel programlar ve ayrıca hazırlık maçları * ve Youth League * (* TV programlarına bağlı olarak).

✔ PSG TV: TALEP ÜZERİNE PSG’NİN EN İYİSİ
Chromecast ve Airplay özellikleri sayesinde isteğe bağlı olarak uygulamada ve aynı zamanda TV’nizde binlerce ücretsiz videoya erişin: röportajlar, maç özetleri ve tekrarları, goller, tepkiler … Ayrıca kulüp tarafından oluşturulan orijinal şovları ve programları keşfedin.

✔ EŞSİZ BİR MAÇ DENEYİMİ
Nerede olursanız olun, bir oyun gününün deneyimini hissedin. Takım kadrosunu ön izlemede keşfedin, maç öncesi istatistikleri ile tüm oylama şansını bir kenara koyun ve toplantıyı gazetecilerimizin canlı yorumlarıyla takip edin.

✔ PUANLAR, TAKVİMLER, SINIRLAMALAR VE OYUNCULARIN FAYDALARI
Tüm sıralamaları, takvimleri, sonuçları ve kadroları bulun, maç takvimini takviminizle senkronize edin ve ayrıntılı oyuncu dosyalarına erişin.

✔ PSG MAĞAZASI
PSG’nin resmi ürün ve hizmetlerinin yanı sıra en son koleksiyonları ve işbirliklerini önizlemede keşfedin ve indirimlerimizden ve sınırlı tekliflerimizden ilk siz haberdar olun!

READ  Kartal Haber Apk İndir

– Gizlilik politikası: https://www.psg.fr/aide/politique-de-protection-des-donnees-personnelles/site-psgfr-et-app-psg-officiel
– Yasal Uyarı: https://www.psg.fr/aide/mentions-legales-application-mobile

Yenilikler

** C'est vous le meneur :
Le module de gestion des cookies a été revu et étoffé pour vous donner toujours plus de maîtrise sur vos données.

** Place au beau jeu :
Moins de bugs pour une appli plus fluide !

Vos retours nous aident à améliorer l'application. Ecrivez-nous à app@psg.fr pour nous faire part de vos retours, envies, problèmes ou besoins pour la suite.

#ICICESTPARIS

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

PSG

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın