ŞEKER MOBİL Apk İndir

8.0.13

Android ve IOS uygulamasını destekleyen cihazlara yüklenen banka uygulamasıdır.
HEMEN İNDİR
2.7/5 Oylar: 4,738
Sürüm
8.0.13
Actualización
12.11.2021
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Boyut
30M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Tüm müşterilerimize hizmet veren Şeker Mobil Şube uygulaması ile size özel Şekerbank şubeniz her zaman yanınızda.

Şekerbank, Esnaf ve çiftçilere dijital kanallar ile ulaşarak, kredi başvurularını internet ve mobil şubesi üzerinden almaya başladı. Bankamızın hizmetlerine ulaşılma imkanı daha kolay ve hızlı hale geldi. Esnaf ve çiftçilerimizin bankacılık ihtiyaçlarında hızlı başvuru yapmalarını ve başvurularına anında yanıt bulmalarını sağlayan hizmet sunuyor, bu kapsamda kişilerin var ise kredi limitlerini de görebilme imkanı da sağlıyoruz.

Şeker Mobil Şube mobil bankacılık uygulaması ile EFT, Havale gibi para transferleri başta olmak üzere fatura ve kurum ödemelerinden, avantajlı kurlarla döviz alım satım işlemlerine, hisse senedi işlemlerinden altın alım satım işlerine, avantajlı e-mevduat işlemlerinden hesap hareket ve işlemlerine kadar birçok bankacılık işlemini hızlı, güvenli ve kolay gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz bu işlemlere ek olarak onaylarına düşen işlemleri görüntüleyebilir, anında kolaylıkla onaylayabilirler.

Şeker Mobil Şubemiz ile ilgili görüşleriniz bizim için değerlidir. Her türlü öneri ve yorumlarınızı mobilsubedestek@sekerbank.com.tr iletişim adresimizden ulaştırabilirsiniz.

READ  Akbank Apk İndir

Yenilikler

Yenilenen Şeker Mobil ile Tanışın!

Şeker Mobil uygulamamızı sizlerin görüş ve önerileri doğrultusunda daha işlevsel bir kullanıcı deneyimi sunmak için yeniledik.

Yenilenen tasarımıyla Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi artık çok daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

ŞEKER MOBİL

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın