Sesli Sözlük Apk İndir

Cihaza göre değişir

Ücretsiz ingilizce türkçe sözlük indir. İnternet olmadığında çevrimdışı kullan.
HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 11,143
Sürüm
Cihaza göre değişir
Actualización
22.12.2019
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
14M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

1999 yılından beri sizlere hizmet veren Sesli Sözlük, Türkiye’de ve dünyada sözlük kategorisinde liderliğini korumaya devam ediyor.

Sesli Sözlük, 20 farklı dilde 20 milyon kelimenin çevirisini kelimelerin aksanlarıyla birlikte en hızlı şekilde kullanıcılara ulaştırıyor.

Ayrıca kelimelerin öğrenimini kolaylaştıran oyunlarla da öğrenmeyi eğlenceli hale getirip her türlü platformdan Sesli Sözlük’e ulaşabilme imkanı sunuyor.

Kar amacıyla kurulmamış olan Sesli Sözlük kullanıcılar tarafından yabancı dil öğrenme ve kelimelerin aksanlarının da dinlenebilme imkanıyla tanınmıştır.

Sesli Sözlük’ün öne çıkan özelliklerinden bir tanesi ise aratılan kelimelere ait görsellerin görüntülenmesi ve videoların izlenebilmesidir. Bu özellik sayesinde kullanıcının aradığı kelime, hafızasında daha iyi bir yer edinir ve
kelimeyi unutmamasına yardımcı olur.

Sesli Sözlük bu anlamda hem yabancı dilinizi geliştirmede büyük katkı sağlayacak hem de İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince, Rusça, Arapça iletişim kurmanıza büyük katkı sağlayacaktır. Sesli Sözlük, dil becerinizi ve yabancı dil seviyenizi geliştirmek için vazgeçilmez uygulamanız haline gelecek.

Sesli Sözlük İngilizce Türkçe çevirisiyle ünlenmiş olmasına rağmen yıllar geçtikçe kendini diğer dillerde de geliştirip sadece Türkçe İngilizce sözlük olmaktan çıkıp bütün dillerde çeviri yapmaya başlamıştır.

Almanca Türkçe çeviri, İngilizce Türkçe çeviri, Türkçe Fransızca çeviri, Fransızca Türkçe çeviri Sesli Sözlük’ün içerisinde bulabileceğiniz dillerden sadece bir kaçıdır. 20 farklı dilde 20 milyon kelimeyi barındırmakta olan sitemiz, kendini bütün dillerin sözlüğü olarak tanımlamaktadır.

Ayrıca Sesli Sözlük olarak profesyonel çeviri, metin düzenleme, redaksiyon, deşifre, yeniden yazma gibi konularda da profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

En iyi online sözlük olma yolunda emin adımlarla ilerleyip size her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Hakkımızda daha çok bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
http://www.seslisozluk.net

READ  English Somali Dictionary Apk İndir

Yenilikler

* Android 10 desteği
* Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Sesli Sözlük

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın