Solitaire Apk İndir

3.5.3

Solitaire Games Free - En İyi Kart Oyunu 2021
HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 142,244
Sürüm
3.5.3
Actualización
21.10.2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
42M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Tripledot Studios’tan Solitaire, bildiğiniz ve sevdiğiniz klasik kart oyununu ÜCRETSİZ, çevrimdışı ve çevrimiçi oynamanın yeni en iyi yoludur!

Dünyanın en popüler kart oyunu, aynı zamanda Sabır olarak da bilinen klasik Klondike Solitaire, beyninizi rahatlatmak ve eğitmek için harika bir yoldur. Güzel grafikler, eğlenceli animasyonlar ve ücretsiz, çevrimdışı oyun ile Solitaire, vakit geçirmek için en iyi oyundur.

Büyük günlük zorluklara katılın veya sınırsız rastgele ve kazanılabilir solitaire destelerini ücretsiz oynayın! 1 kart veya 3 kart çekilişiyle istediğiniz şekilde oynayın ve klasik veya Vegas puanlama arasında seçim yapın. Solitaire’i tam istediğiniz gibi oynamak için kartlarınızı, masanızı ve oyun modunu özelleştirin!

Aşağıdakiler mevcuttur:
♣ Klasik Klondike Solitaire oyunu
♣ Eğlenceli günlük zorluklar
♣ Çevrimdışı oynanabilir
♣ Ayrıntılı oyuncu istatistikleri
♣ Sınırsız ücretsiz geri alma
♣ Sınırsız ücretsiz ipuçları
♣ Özelleştirilebilir kart ve masa tasarımı
♣ Vegas ve Klasik Solitaire puanlama modları
♣ Toplu Vegas puanlaması
♣ Rastgele veya Kazanılabilir solitaire desteleri
♣ Sol El Modu
♣ Tablet desteği
♣ Güzel HD Grafikler

Oyunu daha önce duymamış olanlar için:
Klondike Solitaire, standart 52 kartlık, jokersiz oyun kartları kullanır. Oyunun amacı, tüm kartları ortaya çıkarmak ve onları temel yığınlarına taşımaktır. Ekranda “A” ile gösterilen 4 temel kazığı (her renk için bir tane) vardır. Bu yığınlar, Aslardan Krallara doğru yukarı doğru inşa edilmiştir.
Solitaire’de, değişen renklerde (kırmızı ve siyah) aşağıya doğru (Krallardan As’a azalan sırada) inşa edilmiş 7 tablo sütunu vardır. Oyunun amacı, tüm sıraları uygun temel yığınlarına temizlemektir.

Solitaire, beyninizi eğitmek, problem çözme becerilerinizi geliştirmek, rahatlamak ve eğlenmek için harika bir fırsat! Telefonunuzda olduğu gibi zamansız PC klasiğine geri dönün, böylece istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz!

Oynadığınız için tekrar teşekkürler ve her zamanki gibi Herhangi bir öneriniz varsa lütfen solitaire-support@tripledotstudios.com adresinden bize bildirin.

ŞİMDİ Android’de 1 numaralı ÜCRETSİZ SOLITAIRE kart oyununu oynayın!

Zaten Tripledot Studios Solitaire hayranı mısınız?
Bizi Facebook’ta beğenin ve en son haberler için bizi izlemeye devam edin:
https://www.facebook.com/Solitaire-398627873927679/

Yenilikler

We’ve made some small improvements under the hood in order to make the game experience even smoother and all the more relaxing. As always, it’s no-fuss Solitaire, with a beautiful design that lets you simply play!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Solitaire Apk İndir

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın