T24 Apk İndir

2.1.1

Bağımsız İnternet Gazetesi
HEMEN İNDİR
2.5/5 Oylar: 974
Sürüm
2.1.1
Actualización
03.07.2019
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
8,1M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

T24 Android uygulaması yayında, ücretsiz indirin

Bağımsız internet gazetesi T24 Android uygulamasıyla da yayına başladı. App Store’dan ücretsiz indirebileceğiniz uygulamayla; son dakika gelişmelerine, siyasetten spora, ekonomiden dış politika ve sanata Türkiye ve dünya gündemine ilişkin olarak T24’ün bütün haber, yorum, analiz ve videolarına erişebilirsiniz.

Android uygulaması, T24’ün genel planlamasıyla uyumlu bir şekilde, kullanımda büyük bir kolaylık sağlayan son derece sade bir tasarımla hazırlandı.

Haberciliğin önüne hiçbir görüş ve inancı koymayan yayın politikası, dosyaları, söyleşileri, önde gelen yorumcu ve analistlerden oluşan yazar kadrosuyla Türkiye’nin en güvenilen az sayıdaki haber mecrası arasında bulunan T24, Android uygulamasıyla da okurlarının karşısına çıkıyor.

T24 Android uygulamasında;

– Siyasetten spora, ekonomiden dış haberlere, sanattan sosyal güvenliğe, teknolojiden eğitim ve magazin dünyasına uzanan hayatın bütün alanlarına ilişkin bütün güncel gelişmeleri, son dakika bildirimlerinin de eşliğine okuyabilirsiniz.

– T24’ün, haber siteleri arasındaki en geniş ekibi oluşturan güçlü yazar ve analist kadrosunun yazılarını takip edebilirsiniz.

– Hava durumunu anlık ve gelecek tahminleriyle izleyebilirsiniz.

– Döviz kurlarını anlık verilerle görebilirsiniz.

T24, okur bildirimlerini de düzenli takip ederek, değişen koşullar ve teknolojinin sağladığı olanaklar çerçevesinde T24 Android uygulamasını güncelleyecek, sürekli geliştirecek.

T24 ile gündemi daha doğru ve hızlı izlemek için Android uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

READ  Star Gazetesi Apk İndir

Yenilikler

T24 uygulamasını geliştirmeyi sürdürüyoruz.

T24 Android uygulamasının yeni versiyonunda, kullanıcı kolaylığına ilişkin yeni düzenlemelerin yanı sıra yeni özel içeriklerimizi bulacaksınız. Türkiye’nin ilk online pazar yayını olan T24 PAZAR ve yayın dünyasına dair dosyalar, söyleşiler ve kritikleri okuyabileceğiniz KİTAP24 içeriklerimiz ile özel video kategorilerimizi T24 Android uygulamasında takip edebileceksiniz.

Yeni uygulamamızı değerlendirebilir, önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

T24

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın