TradingView: Piyasa Avcunuzda Apk İndir

Cihaza göre değişir

Ücretsiz borsa grafikleri. Döviz Kurları, Altın Fiyatları, Kripto ve Dolar Kuru.
HEMEN İNDİR
4.8/5 Oylar: 120,335
Sürüm
Cihaza göre değişir
Actualización
08.11.2021
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Yeni başlayanlar için basit ve teknik analiz uzmanları için etkili olan TradingView, yatırım fikirlerinin yayınlanması ve görüntülenmesi için tüm araçlara sahiptir. Nerede olursanız olun gerçek zamanlı fiyat kademeleri ve grafikler mevcuttur.

TradingView’de tüm veriler hisse senedi fiyatları, vadeli işlemler, popüler endeksler, Forex, Bitcoin ve CFD’lere doğrudan ve kapsamlı erişimi olan profesyonel sağlayıcılar tarafından elde edilir.

NASDAQ Composite, S&P 500 (SPX), NYSE, Dow Jones (DJI), DAX, FTSE 100, NIKKEI 225 gibi önemli küresel endeksleri etkili bir şekilde takip edebilirsiniz. Fiyatlar, yatırım fonları, tahviller, ETF’ler ve diğer emtialar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

TradingView, yatırımcılar ve günlük işlem yapanlar için en aktif sosyal ağdır. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca yatırımcı ile bağlantı kurun, diğer yatırımcıların deneyimlerinden öğrenin ve yatırım fikirlerini tartışın.

Gelişmiş Grafikler
TradingView, kaliteli masaüstü yatırım platformlarını bile aşan mükemmel grafiklere sahiptir – hepsi ücretsizdir.
Taviz yok. Grafiklerimizin tüm özellikleri, ayarları ve araçları uygulama sürümümüzde de mevcut olacak. Farklı açılardan piyasa analizi için 10’dan fazla grafik türü. TradingView, temel grafik çizgisi ile başlayıp, fiyat dalgalanmalarına yoğun bir şekilde odaklanan ve zaman olarak bir faktör olarak dikkate alınmayan Renko ve Kagi çizelgeleri ile biten geniş bir yelpazeye sahiptir. Uzun vadeli eğilimleri belirlemek için çok yararlı olabilirler ve para kazanmanıza yardımcı olabilirler.

Göstergeler, stratejiler, çizim nesneleri (örn. Gann, Elliot Wave, hareketli ortalamalar) ve daha fazlası dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere geniş bir fiyat analizi aracı arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Bireysel izleme listeleri (Watchlist) ve alarmlar
Büyük küresel endeksleri, hisse senetleri, döviz çiftleri, bonolar, vadeli işlemler, yatırım fonları, emtialar ve kripto para birimlerini gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

READ  e-Arşiv Fatura Apk İndir

Uyarılar, piyasadaki en küçük değişiklikleri kaçırmamanıza yardımcı olur ve yatırım yapmak veya kârlı bir şekilde satmak için zamanında tepki vermenizi sağlayarak genel kârınızı artırır.

Esnek ayarlar, ihtiyacınız olan endeksleri izlemenize ve bunları sizin için uygun bir şekilde gruplandırmanıza yardımcı olur.

Hesaplarınızı senkronize etme
TradingView platformunda başlattığınız tüm kaydedilmiş değişikliklere, bildirimlere, grafiklere ve teknik analizlere mobil cihazınızdan uygulama üzerinden otomatik olarak erişilebilir.

Global borsalardan gerçek zamanlı veriler
NYSE, LSE, TSE, SSE, SSE, HKEx, Euronext, TSX SZSE, FWB, SIX, ASX, KRX, NASDAQ, JSE, Bolsa de Madrid, TWSE, BM & F / B3, MOEX ve diğerleri gibi ABD, Rusya, Doğu ve Asya ve Avrupa ülkelerinden 50’den fazla borsadan 100.000’den fazla enstrümanda verilere gerçek zamanlı olarak erişin.

Emtia fiyatları
Gerçek zamanlı olarak altın, gümüş, petrol, doğal gaz, pamuk, şeker, buğday, mısır ve diğer pek çok ürün için fiyatları takip edebilirsiniz.

Global Endeksler
Dünya borsalarındaki büyük endeksleri gerçek zamanlı olarak takip edin:
■ Kuzey ve Güney Amerika: Dow Jones, S&P 500, NYSE, NASDAQ Composite, SmallCap 2000, NASDAQ 100, Merval, Bovespa, RUSSELL 2000, IPC, IPSA;
■ Avrupa: CAC 40, FTSE MIB, IBEX 35, ATX, BEL 20, DAX, BSE Sofya, PX, РТС, ММВБ (MOEX);
■ Asya Pasifik Okyanusu Bölgeleri: NIKKEI 225, SENSEX, NIFTY, SHANGHAI COMPOSITE, S&P / ASX 200, HANG SENG, KOSPI, KLCI, NZSE 50;
■ Afrika: Kenya NSE 20, Semdex, Tüm Fas Hisseleri, Güney Afrika 40; ve
■ Orta Doğu: EGX 30, Amman SE General, Kuveyt Main, TA 25.

Kripto para
HitBTC, Binance, BitBay, Coinbase, Mercado Gemini, Kraken, Huobi, OkCoin ve diğerleri gibi önde gelen kripto para borsalarından fiyatları karşılaştırma fırsatı elde edin.

READ  Akbank Apk İndir

Yenilikler

Our app offers more and more features with each new version. And this time is no exception — you can now buy a subscription plan right in the app. It's super convenient, and can be done in the blink of an eye.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

TradingView

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın