Tumblr – Kültür, Sanat, Kaos Apk İndir

22.3.0.00

Mizah ve GIF Oluşturma Aracı
HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 3,615,216
Sürüm
22.3.0.00
Actualización
09.11.2021
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Boyut
33M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

11 Kez Webby Ödülü Sahibi: En İyi Topluluk

Tumblr. Saf internet kültürünün coşkulu köşesi. İncelikli deneyim. Yaptıklarını yayınladığın, sevdiğin şeyleri paylaştığın ve memler, metinler, müzik ve tweet’lerin bulunduğu bir ekosistem. Evcil yılanının resimlerini yayınla, muhteşem memlere bak, diğer hayranları bul, gerçekliğini ruh halinle birleştir. Sen de katkıda bulun veya kaydırarak keyfini çıkar.

Şimdi yukarıdakilerin hepsini hareket halindeyken düşün. İşte bu. Bireyler yerine fikirler, estetik ve girişimler tarafından yönetilen bu topluluğu büyürken izle. Olduğun gibi gel, seni panoya getiren şeyin peşine düş. Gerisi tereyağından kıl çeker gibi gelecek. Paylaştıkların takipçilerinin akışını donatırken beğendiklerinin ve yeniden blogladıklarının, akışını nasıl süslediğini izle.

Peki algoritma? Bulduğun her video, yeniden blogladığın her alıntı, seçtiğin her etiket, uzaklara dalarak baktığın her şelale GIF’i… Hepsi seni ifade ediyor. Sen kaşifsin. Biz sadece hepinizin birlikte oluşturduğu bir haritayız. İstediğiniz yere git.

İster doğal ışığın vurduğu noktalı günlük görüntülerini arayan tamamen masum bir kişi, ister desteğe ihtiyacı olan acemi bir köpek yavrusu sahibi ol veya deniz biyolojisi memlerini toplama dürtüsüyle örgü bloguna ara ver. Aradığın her şeyi bulabilirsin. Eve hoş geldin. Tuhaflığa hoş geldin. Buna değer.

READ  Resimli Günaydın Mesajları Sevgiliye Apk İndir

Yenilikler

Seninle aynı konulara ilgi duyan kişilerle bağlantı kurmanı sağlayan Tumblr'ı seçtiğin için teşekkürler.

Gönderilerle ilgili bazı hataları düzelttik. Tumblr, her zamanki gibi hataları kontrol altında tutmaya destek olabileceğini hatırlatıyor. Şimdilik bu kadar, hoşça kal!

Güncellemeler ve hata düzeltme duyuruları için ekip.tumblr.com sayfasını takip et.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Tumblr

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın