Twitch: Canlı Oyun Yayını Apk İndir

Cihaza göre değişir

Favori oyun, oyuncu ve etkinliklerinizi izleyin ve onlar hakkında sohbet edin.
HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 4,591,263
Sürüm
Cihaza göre değişir
Actualización
28.10.2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Canlı yayın oyun videoları, Esporlar ve her türlü IRL yayınını Android cihazınızdan izleyin. PS4, PC, Xbox One ve Nintendo Switch’teki favori MMO RPG, strateji ve FPS oyunlarınızı yayınlayın. Twitch sayesinde canlı yayınlar ve oyuncu sohbetleri elinizin altında.

Spor burada! Favori sporlarınızı izleyin. Basketbol, beyzbol, futbol, yüzme, güreş, hokey, bilardo ve envai çeşit spor ile bunlarla ilgili talk showlar, lig kanalları, fantezi ve Espor yayınları ve çok daha fazlası sizi bekliyor.

Valorant’tan League of Legends’a kadar her çeşit oyunun yayınlarını izlerken aynı zamanda canlı sohbetin de keyfini çıkarın. Fortnite Battle Royale, Minecraft, 2k Blacktop, Overwatch ve FIFA maçları ekranınızda. Çok oyunculu oyunları sevmiyor musunuz? Sanatsal performanslardan hayvan videolarına istediğiniz her konuda IRL içerikler yayınlayın.

Twitch Canlı Yayını ve Oyuncu Sohbeti: 3 TEMEL ÖZELLİĞİ
1. Minecraft, Fortnite, CS:GO, PUBG, FIFA, League of Legends, Call of Duty, Valorant, Grand Theft Auto, Overwatch, World of Warcraft: The Burning Crusade, Apex, WildRift, Garena Free Fire ve aklınıza gelen her türlü tek veya çok oyunculu oyunun yayınlarını izleyin. Oyun becerilerinizi dünyaya gösterin. En büyük MMO RPG, MOBA, strateji ve FPS oyunlarından içerikler yayınlayın veya koltuğunuza kurulup adrenalin yüklü Espor turnuvalarının heyecanını yaşayın.
2. Her tür oyun, Espor ve IRL yayını sırasında canlı sohbet edin. Favori yayıncılarınızla ve diğer oyuncularla oyun strateji ve planlarını tartışın.
3. Kendinize ait oyun içeriklerinizi yayınlayın. Xbox One’da GTA aksiyonunuzu canlı yayınlayın, Nintendo Switch’te Minecraft monolitleri oluşturun, PS4’te Fortnite düşmanlarınızı indirin veya PC’de Valorant hünerlerinizi sergileyin!

Oyun dışında bir şeyler mi arıyorsunuz? Sevdiğiniz sporlarla ilgili canlı tartışmalara katılın, podcastler dinleyin, müzik konserlerine göz atın ya da toplulukla sohbetin tadını çıkarın.

READ  Pepee Nerede Apk İndir

+ PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için özel içeriklerle etkileşimli canlı haber videoları yayınlayın.
+ Sanat performanslarından müzik festivallerine ve yalnızca sohbete kadar benzersiz programları izleyin.
+ Basit ve sezgisel kullanımı sayesinde yeni çok oyunculu oyunları ve IRL içeriklerini kolayca keşfedin.
+ Geceyarısı izleme seansları ve oyuncu sohbetleri için Karanlık Moda geçin.

Şampiyonundan acemisine sevdikleri oyun üzerinden diğerleriyle bağ ve etkileşim kuran milyonlarca oyun tutkununa siz de katılın. Twitch ile tutkunuzu yeni bir seviyeye ulaştırın!

——

Geri bildirim ve yardım için lütfen Destek Merkezimizi ziyaret edin: https://help.twitch.tv

Önemli not: Bu uygulama, Nielsen’in tescilli ölçüm yazılımını içerir. Söz konusu yazılım, Nielsen TV İzleme Oranları gibi çeşitli pazar araştırmalarına katkı yapmak için kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen http://priv-policy.imrworldwide.com/priv/mobile/us/en/optout.html adresine bakın.

Yenilikler

Hata düzeltmeleri, kararlılıkla ilgili düzeltmeler ve uygulama optimizasyonları

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Twitch

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın