WordPress Apk İndir

18.5

Web sitenizi ve blogunuzu kolayca oluşturun.
HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 177,290
Sürüm
18.5
Actualización
29.10.2021
Gereksinimler
7.0 ve sonrası
Boyut
80M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Android için WordPress cebinizde web yayıncılığının gücünü ortaya koyuyor. Bu bir web sitesi oluşturucusu ve çok daha fazlası!

OLUŞTUR
– Büyük fikirlerinizi web’de bir ev haline getirin. Android için WordPress bir web sitesi üreticisi ve bir blog yapımcısıdır. Web sitenizi oluşturmak için kullanın.
– Geniş bir WordPress temaları yelpazesinden doğru görünümü ve hissi alın, ardından fotoğraflar, renkler ve yazı tipleri ile kişiselleştirin, böylece benzersiz bir şekilde siz olun.
– Dahili Hızlı Başlangıç ​​ipuçları, yeni web sitenizi başarı için hazırlamanız için kurulumun temelleri konusunda size rehberlik eder. (Biz sadece bir web sitesi yaratıcısı değiliz – eşiniz ve tezahürat ekibiniziz!)

İSTATİSTİKLER
– Sitenizdeki etkinliği takip etmek için web sitenizin istatistiklerini gerçek zamanlı olarak kontrol edin.
– Günlük, haftalık, aylık ve yıllık bilgileri inceleyerek hangi yayınların ve sayfaların zaman içinde en fazla trafik aldığını izleyin.
– Ziyaretçilerinizin hangi ülkeden geldiğini görmek için trafik haritasını kullanın.

BİLDİRİMLERİ
– Yorumlar, beğeniler ve yeni takipçiler hakkında bildirimler alın, böylece web sitenize tepki gösteren kişileri göreceksiniz.
– Sohbeti akmaya devam ettirmek ve okuyucularınızı onaylamak için göründükleri gibi yeni yorumları yanıtlayın.

YAYINLA
– Güncellemeler, hikayeler, fotoğraf kompozisyonları duyuruları oluşturun – her şey! – editör ile.
– Fotoğraflarınızı ve sayfalarınızı kamera ve albümlerinizdeki fotoğraf ve videolarla canlandırın veya uygulama içi ücretsiz fotoğraf çekim koleksiyonuyla mükemmel görüntüyü bulun.
– Fikirlerinizi taslak olarak kaydedin ve eşiniz geri geldiğinde onlara geri dönün veya gelecek için yeni yayınlar planlayın, böylece siteniz her zaman taze ve ilgi çekici olsun.
– Yeni okuyucuların yayınlarınızı keşfetmesine yardımcı olmak ve kitlenizin büyümesini izlemek için etiketler ve kategoriler ekleyin.

READ  Hesap Sil Apk İndir

OKUYUCU
– WordPress bir blog oluşturucudan daha fazlasıdır – bunu WordPress Reader’daki bir yazar topluluğuyla bağlantı kurmak için kullanın. Binlerce konuyu etikete göre araştırın, yeni yazarlar ve organizasyonlar keşfedin ve ilginizi çekenleri takip edin.
– Daha sonra kaydet özelliği ile sizi büyüleyen yayınlara tutun.

PAY
– Yeni bir yayın yayınladığınızda takipçilerinize sosyal medyada anlatmak için otomatik paylaşım ayarlayın. Facebook, Twitter ve diğerlerine otomatik olarak çapraz mesaj gönderme.
– Ziyaretçilerinizin onları ağları ile paylaşabilmesi ve hayranlarınızın büyükelçileriniz olmasına izin vermek için yayınlarınıza sosyal paylaşım düğmeleri ekleyin.

Neden WordPress?

Dışarıda bir çok bloglama hizmeti, web sitesi kurucuları ve sosyal ağlar var. Neden web sitenizi WordPress ile oluşturun?

WordPress, web’in üçte birinden fazlasına güç sağlar. Hobi blogları, her boyuttaki işletme, çevrimiçi mağaza, hatta internet üzerindeki en büyük haber siteleri tarafından kullanılmaktadır. Muhtemelen, sık kullandığınız web sitelerinin birçoğunun WordPress’te çalışıyor olması.

WordPress açık kaynak kodlu bir web sitesi yaratıcısıdır, yani herkes nasıl yapıldığını görebilir ve hatta katkıda bulunabilir. Diğer hizmetler ve sosyal ağlar tescilli, kapalı sistemlerdir; tam olarak nasıl çalıştıklarından veya ne yaptıklarından emin olamazsınız – ve ortadan kaybolabilirler!

Android için WordPress, WordPress 4.0 ve sonraki sürümlerini çalıştıran kendi kendine barındırılan siteleri ve WordPress.com’daki tüm siteleri destekler. Tıpkı WordPress gibi, Android için WordPress de açık kaynak kodludur. https://apps.wordpress.com/contribute/ adresinde daha fazla bilgi alabilirsiniz. App ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bize @WPAndroid adresinden bir tweet gönderin veya https://android.forums.wordpress.org/forum/troubleshooting adresindeki forumlarımızı ziyaret edin.

Yenilikler

18.5:
Yeni Facebook, Instagram, Loom ve Smartframe gömülü bloklarıyla harici içeriği gömmek artık daha kolay.

Takip ettiğiniz gönderi yorumlarına yönelik yeni Okuyucu anlık bildirimleri aracılığıyla, takip ettiğiniz konuşmalardan her zaman haberdar olun.

Ayrıca şimdi Alıntı ve Önceden Biçimlendirilmiş bloklarda metin ve arka plan rengini özelleştirebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

WordPress

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın