Yandex Apk İndir

21.110

Yandex - web, resim ve video arayın
HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 1,313,573
Sürüm
21.110
Actualización
10.11.2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

İhtiyacınız olan her şey tek ekranda: Alice sesli yardımcısı, ayrıntılı hava durumu tahmini, en önemli haberler, toplu taşıma haritası ve TV listeleri. Akıllı arama çubuğu ve sesli arama ile bilgileri daha da hızlı bulun.

Akıllı kamera. Her şeye doğrultun! Öğeleri tanımlar, gördüklerini size söyler ve aynı şeyi nereden satın alacağınız konusunda önerilerde bulunur. Ayrıca belgeleri tarar ve metni çevirir.

Arayan Kimliği. Kişilerinizde olmasa bile kimin aradığını görmek için ayarlar menüsünde arayan kimliğini açın. Size zaman kazandırmak ve istenmeyen aramaları önlemeye yardımcı olmak için 5 milyondan fazla kuruluştan oluşan bir veritabanına ve kullanıcı geri bildirimine dayanır. Android 6.0 ve sonraki sürümlerde mevcuttur.

Kullanışlı klavye. Akıllı ve doğru otomatik düzeltme, kaydırma ve ses girişi desteği, ifadeler, GIF’ler ve çıkartmalar, ayrıca yerleşik bir çevirmen.

Rusça konuşan sesli asistan. Gününüzde Alice ile gezinin – size hava durumu veya trafik bilgilerini verebilir, nerede yemek yiyeceğinizi veya yiyecekleri alacağınızı önerebilir, alarmlar ve hatırlatıcılar ayarlayabilir, çevrimiçi bir şeyler arayabilir veya hatta aklınızdakiler hakkında size bir hikaye anlatın veya sohbet edin. Alice, derin öğrenme tabanlı yapay zeka ile sürekli olarak uyum sağlıyor. Alice’i varsayılan yardımcınız olarak ayarlamak için cihazınızda Ayarlar menüsünü açın, Yardım ve Ses Girişi’ne gidin ve Yandex’i seçin.

Akıllı cihazlar. Yandex.Station’ı Yandex uygulamasında etkinleştirebilir ve ışıkları kısmak, TV’yi açmak veya müziğin sesini yükseltmek için sesli komutlarla kontrol edebilirsiniz. Yandex Smart Home, onlarca akıllı cihazla çalışır. Cihazları bağlamak için ayarlar menüsünde Cihazlar’ı seçin.

Popüler blog yazarları, filmler ve TV şovları. İsteğe bağlı, yüksek kaliteli video içeriği. Yandex.Live, hem canlı hem de kaydedilmiş 5.000’den fazla film, çizgi film ve TV dizisi ile popüler video blog yazarlarının gönderilerini sunar.

READ  PDF Dönüştürücü: Fotoğraftan PDF ye - PDF Maker Apk İndir

Konum-doğru hava durumu tahmini. Rüzgar hızı, atmosferik basınç ve nem gibi ayrıntılarla yerel mahalle hava tahminini saate göre ve önümüzdeki hafta için görün.

En iyi haberler. Yerel, bölgesel ve dünyadaki olayların yanı sıra siyaset, ekonomi, bilim, spor ve diğer alanlardaki en son haberleri takip edin.

Zen önerileri beslemesi. İstediğiniz içeriği alın. Yandex, makaleler, incelemeler, haberler ve videolardan oluşan kişiselleştirilmiş bir akış oluşturur. Sevdiklerinizi işaretleyin, Zen tercihlerinize uyum sağlayacaktır.

Finansal göstergeler. Döviz kurlarını, hisse senedi fiyatlarını, piyasa endekslerini ve emtia fiyatlarını takip edin.

Çok yönlülük. Sesli aramayı, fotoğraf aramayı, QR kodu taramayı, istemlerle hızlı aramayı, popüler videoları ve TV listelerini deneyin.

Yandex. Her zaman her yerde.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Yandex

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın