Yapı Kredi Mobil Apk İndir

3.9.3

Yapı Kredi Mobil’in Hayatı Kolaylaştıran Teknolojileriyle Tanışın!
HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 1,258,676
Sürüm
3.9.3
Actualización
26.10.2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
178M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Bankacılık işlemlerinizi Yapı Kredi Mobil’den temastan uzak bir şekilde kolay ve güvenli halledebilirsiniz. ATM’ye dokunmadan QR kodla para çekip yatırabilir, POS’ta QR kodla ödeme yapabilir, araçta ödeme ile Opet istasyonlarında aracınızdan inmeden ödeme yapabilirsiniz.

Bireysel İhtiyaç Kredisi, Kredi Kartı ve Esnek Hesap başvuru ve kullanım adımları ile nakit ve alışveriş ihtiyaçlarınızı saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz. Kart Takibi ile yeni başvurduğunuz ve yenilenen kartlarınızın başvuru anından itibaren tüm yolculuğunu kolayca takip edebilirsiniz. Kasko, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve DASK gibi birçok sigorta ürününe başvurabilirsiniz.

Cüzdanınız veya kartlarınız yanınızda olmasa bile World PAY ile ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kurumsal müşterilerimiz, yetki tanımlanması halinde onaylarına gelen işlemleri kolayca onaylayabilirler. Aynı zamanda Üye İşyeri başvurusu ve Kredi başvurusu yapabilir, çek&senet ödeyebilir ve hesap detaylarına ait işlemleri izleyebilirler.

Yapı Kredi Mobil ile görüntülü işlem asistanlarımıza bağlanarak hesap açılış işlemlerinizi dijital onay ile anında tamamlayarak hemen Yapı Kredi müşterisi olabilir, bankacılık işlemlerinizi 7/24 istediğiniz yerden yapma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil’e bireysel kullanıcı olarak, kullanıcı kodu ya da T.C. Kimlik No ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilir veya Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden yeni bir şifre alabilirsiniz. Kurumsal kullanıcı olarak firma kodu, kullanıcı kodu ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Uygulamalarımızı sizlerin yorumları doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz. Her türlü görüş ve öneriniz için www.facebook.com/YapiKredi, www.twitter.com/yapikredihizmet ve http://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/ üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

READ  VakıfBank Mobil Bankacılık Apk İndir

Yenilikler

Bu güncellemeyle;
Bireysel menülerde;
· Ön ödemeli kartlar arasında bakiye transferi yapabilir, otomatik yükleme talimatı verebilirsiniz.
· Mastercard’ın anlaşmalı olduğu yurt dışı kaynaklı firmalara kaydettiğiniz Mastercard logolu kredi kartlarınızdan yapılan ödeme talimatlarınızı takip edip yönetebilirsiniz.
· Kuryede olan kartlarınız için Kart Gönderim Adresi menüsünden adres değişikliği yapabilirsiniz.
· Bireysel Emeklilik Sözleşmelerinizin güncel dönem ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Yapı Kredi

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın