Yurtiçi Kargo Apk İndir

4.0.5

Yurtiçi Kargo hizmetleri, Android’e özel fırsat ve indirimlerle telefonunuzda.
HEMEN İNDİR
3.2/5 Oylar: 9,237
Sürüm
4.0.5
Actualización
10.11.2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
4,8M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Türkiye’de sektöründe pek çok ilklerin sahibi Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.’den yine bir ilk…
Günlük hayatınızı kolaylaştıracak bu uygulama ile ihtiyacınız olan tüm Yurtiçi Kargo hizmetleri, Mobil kullanıcılarımıza özel fırsat ve indirimler parmaklarınızın ucunda…

Yenilenen Müşteri Mobil Uygulaması sayesinde kampanyaları görebilir, sizin için hazırlanmış olan Sanal Kampanya Kartı ile indirimlerden yaralanabilirsiniz, ayrıca ev veya ofisinize Kurye çağırabilir, Gönderinizin Takibini gelişmiş ve yenileşmiş arayüz ile adım-adım takip edebilir, gönderiye dair Fiyat Hesaplama yapabilir, size en yakın Şube Sorgulama ile birimlerimizle iletişim kurabilirsiniz. Üstelik bu işlemlerin tamamını güvenli bir şekilde yapabilmek için Müşteri Mobil Uygulamamıza Üye olabilir ve sonrasında güvenli olarak Giriş yapabilirsiniz.

ÜYE OL – GİRİŞ YAP
Bu ekrana kişisel bilgilerinizi güvenli bir şekilde kayıt yaparak sisteme giriş yapabilirsiniz. Bu sayede Profiliniz tanımlanmış olur. Tanımlanan profiliniz sayesinde işlem tekrarlarını her defasında yeniden yapmanıza gerek kalmaz, çünkü uygulamamız artık sizi tanıyor. Güncel bilgilerinizi düzenler, size özel kampanya ve duyurulara ise bu alandan ulaşabilirsiniz.

KAMPANYALAR
Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.’nin yenilenen Müşteri Mobil Uygulamasından kampanyaları görebilirsiniz, gönderi bilgilerinizi girerek indirimlerden yararlanabilirisiniz. Bu işlemi gerçekleştirme için Üye olmanız ve uygulamaya Giriş yapmanız yeterli olacaktır.

GÖNDERİ YAP
Gönderi bilgilerinizi girerek şubeye kendiniz getirebilir veya kurye talebinde bulunarak, ister evinizden ister ofisinizden yada dilerseniz bulunduğunuz adresten gönderi yapmak için Kuryemizi çağırabilirsiniz. Belirleyeceğiniz tarihte tanımladığınız adresinizden veya harita üzerinden konum bilgilerinize ulaşarak Kargonuzu almak üzere Kuryemiz kapınıza gelecektir. Bu sayede sizi yormadan gönderi yapmanıza olanak sağlıyoruz. Gönderi bilgilerinizi girerek gönderi oluşturduğunuzda gönderiye ilişkin indirim kodunuzu oluşturmuş olacaksınız.

GÖNDERİ TAKİBİ
Yurtiçi ve Yurtdışı gönderinizin durumunu takip etmek artık çok kolay, Yurtiçi gönderileriniz için Gönderi Kodunu, Yurtdışı gönderileriniz için AWB kodunu girmeniz yeterli olacaktır. Böylece gönderinizin hangi aşamada olduğunu, Teslim, İade veya Devir işlemlerine ilişkin detaylarını, işlemlerin tarih ve saat bilgilerini görebilir, Takip Metre ile de anlık gönderi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

READ  LinkedIn Apk İndir

FİYAT HESAPLA
Fiyat Hesapla özelliği sayesinde gönderinizin nereden, nereye gideceğini seçebilir, hacim (en x boy x yükseklik) ve ağırlık bilgilerini girerek gönderi fiyatını hesaplayabilirsiniz. Dilerseniz katma değerli servislerimizi kullanabilir, ayrıca tamamlayıcı veya ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bütün bunlara Fiyat Hesaplama menüsünden erişebilirsiniz.

ŞUBE SORGULAMA
Bulunduğunuz konuma en yakın birimlerimizi haritan üzerinden görebilir, dilerseniz İl, İlçe seçimi yaparak arama gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede birimlerimizin adres ve iletişim bilgilerine erişebilir, birim kapsamında verilen hizmetlere dair detayları görebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA VE ÇAĞRI MMERKEZİ
Bizi sosyal medyadan takip ederek güncel haber ve bilgilere erişebilir, kampanyalardan yararlanabilir ve dilerseniz Çağrı Merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Yenilikler

Hata giderimleri ve iyileştirmeler

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Yurtiçi Kargo

[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın